Oživte svoje spomienky s novými domácimi tlačiarňami Canon z radu PIXMA

Oživte svoje spomienky s novými domácimi tlačiarňami Canon z radu PIXMA

Canon predstavuje dve nové tlačiarne z produktového radu PIXMA – modely TS205 a TS305. Obe tlačiarne sú ideálne pre domácich používateľov a študentov, ktorí ocenia ako malé rozmery, vysokú kvalitu tlače tak aj širokú konektivitu a funkčné možnosti.

Prednosti tlačiarní PIXMA TS205 a TS305

  • Kompaktný štýlový dizajn a jednoduché používanie
  • Tlač fotografií v bezokrajovom formáte 10 x 15 cm
  • Wi-Fi konektivita s možnosťou priamej tlače zo smart zariadení (len model TS305)
  • Funkcia Smartphone Capture and Copy, ktorá umožňuje mobilom odfotenú papierovú predlohu a snímok previesť do formátu PDF (len model TS305)

Tlačiarne TS205 a TS305 sú skutočne rýchle, takže tlač fotografie zvládnu za 65 sekúnd. Ostrosť tlačených textov zabezpečuje čierny pigmentový atrament, zatiaľ čo živé farby atramenty na báze farbiva.

Súčasťou najnovších modelov je napríklad funkcia automatického zapínania a vypínania, ktorá šetrí energiu aj peňaženku majiteľa vždy, keď sa tlačiareň práve nepoužíva. Dostupné sú aj voliteľné atramentové kazety v prevedení XL. Napríklad v prípade XL kazety s čiernym atramentom je výťažnosť oproti štandardnej veľkosti väčšia približne o 120 percent. Užitočné sú aj senzory pre detekciu vloženého papiera.

Tlačiareň TS305 je kompatibilná s technológiami AirPrint a Mopria a umožňuje tak výhody bezdrôtovej konektivity. K dispozícii je navyše aj aplikácia Canon PRINT a podpora služby PIXMA Cloud Link – používatelia môžu ľahko tlačiť ako svoje najnovšie selfie zábery uložené na Instagrame, tak aj napríklad dokumenty na úložisku Google Drive.

Jednoduché je aj samotné nastavenie Wi-Fi a zabezpečenie trvalej konektivity. Canon TS305 podporuje pripojenie v tradičnom sieťovom režime využívajúcom router aj v režime prístupového bodu. Táto tlačiareň je navyše kompatibilná s technológiou Bluetooth, ktorá spoločne s aplikáciou Canon PRINT umožňuje včas informovať o prípadných chybách alebo problémoch. Navyše dokáže používateľa naviesť na zodpovedajúcu kapitolu v online brožúre, ktorá ponúkne presný postup pre jednoduché a rýchle vyriešenie vzniknutej situácie.

Canon TS305 nie je iba tlačiarňou ale v spojení s aplikáciou Canon PRINT ide o multifunkčné zariadenie, ktoré dovoľuje jednoduché kopírovanie dokumentov. Funkcia Smartphone Capture and Copy dokáže s využitím smartfónu zaobstarať snímok akéhokoľvek dokumentu, od cestovného poriadku autobusovej linky až po vyúčtovanie služieb za dodávku energií, a previesť ho do formátu PDF. Tieto súbory je potom možné jednoducho ukladať, zdieľať a tlačiť. Digitalizáciu zjednodušuje aj špeciálna mriežka, ktorá sa nachádza v hornej časti tlačiarne a zabezpečuje presné umiestnenie vloženého dokumentu.

Bez povšimnutia by nemala zostať ani aplikácia Canon Message in Print, ktorá umožňuje do tlačených fotografií vložiť neviditeľné správy – napríklad prianie k narodeninám alebo video na YouTube. Takúto správu môže príjemca fotografie dekódovať práve za pomoci svojho telefónu.

AKTUALIZÁCIA 8.12.2017

Obe tlačiarne budú dostupné v januári 2018, pričom odporúčaná cena modelu TS205 bude 39,90 Eur s DPH a modelu TS305 44,90 Eur s DPH.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk