Stabilizátor Zhiyun Smooth Q môže byť váš za akciovú cenu

Stabilizátor Zhiyun Smooth Q môže byť váš za akciovú cenu

 

Kvalita kamier dnešných smartfónov je tak vysoká, že drvivá väčšina ľudí ich používa ako primárny nástroj na zachytenie momentiek zo svojho života. Ak váš smartfón ale nedisponuje optickou stabilizáciou, výsledné video bude znehodnotené prirodzenými otrasmi. Riešením je kúpa mechanického stabilizátoru.

Ideálnym zástupcom z tejto kategórie zariadení je Zhiyun Smooth Q. Jedná sa o piatu generáciu, ktorá prináša o 40% lepší krútiaci moment a o 30% lepšiu odozvu ako predchádzajúca generácia. V porovnaní so známejším konkurentom DJI Osmo, je krútiaci moment 2x vyšší. Manipulácia je taktiež veľmi jednoduchá a taká zmena polohy z horizontálnej na vertikálnu je otázkou sekúnd.

Silnou stránkou je veľká batéria, ktorá umožňuje zariadenie používať počas 12 hodín a jej nabitie do plného stavu trvá 2 hodiny. Vďaka veľkej kapacite batérie je možné smartfón simultánne nabíjať, pričom výstupný prúd s hodnotou 2A uspokojí potreby aj výkonných typov. Pozitívne je, že aj napriek tomu je výsledná váha iba 450 gramov.

Zhiyun Smooth Q je kompatibilný s veľkou väčšinou smartfónov, ktorých uhlopriečka nepresiahne 6 palcov a váha 220 gramov, a s pomocou cenovo dostupných adaptérov aj s rôznymi akčnými kamerami ako napríklad GoPro. Pre smartfóny je taktiež dostupná aplikácia s množstvom doplnkových funkcií.

V spolupráci s obchodom GearBest.com vám prinášame možnosť získať tento stabilizátor len 85 Eur! Stačí v košíku zadať promo kód BFridayGB01. K produktu sa dostanete kliknutím sem.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk