Cooler Master uvádza počítačové skrine rady MasterBox Q300

Cooler Master uvádza počítačové skrine rady MasterBox Q300

 

Medzi hlavné črty dvoch nových počítačových skríň patrí veľkosť, modularita a veľký potenciál unikátnych zostavení.

Hoci sú obe koncipované pre mATX základné dosky, disponujú dostatkom priestoru pre štandardný zdroj a 240mm predný chladič. Cooler Master MasterBox Q300P, resp. MasterBox Q300L, tak umožňuje vytvorenie malej, prenosnej hernej zostavy s vysokým výkonom.

Flexibilita pre vlastné nastavenie

Jednou z hlavných častí série Q je multimediálny ovládací I/O panel. Ten je možné umiestniť celkom do šiestich rôznych pozícií, resp. na predný, vrchný a spodný kraj po oboch bokoch a vďaka tomu získať lepší prístup v závislosti na jej polohe doma či v kancelárii.

Minimalizácia rozmerov so zachovaním štandardnej veľkosti zdroja

Aj napriek mATX určeniu poskytuje rad MasterBox Q300 dostatok priestoru pre ATX zdroj zaisťujúci toľko wattov výkonu, koľko si zostava vyžiada. Okrem toho ponúka 28 mm miesta za základnou doskou pre jednoduchú organizáciu káblov idúcich zo zdroja.

Cooler Master MasterBox Q300L

Charakteristickou vlastnosťou modelu sú vzorované prachové filtre v prednej časti a z vrchu. Tieto filtre sú magnetické a dajú sa tak ľahko odňať pre čistenie. Užívateľský komfort a variabilitu reprezentuje možnosť situovania do horizontálnej aj vertikálnej polohy. Cooler Master MasterBox Q300L je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1090 Kč s DPH v Českej republike a 42,90 euro s DPH na Slovensku.

Cooler Master MasterBox Q300P

Výrazným bodom skrine sú štyri odnímateľné madlá v každom rohu uľahčujúce transport a zatmavené predné a vrchné panely. MasterBox Q300P ponúka dva predinštalované 120mm ventilátory s RGB LED podsvietením, ktoré sú doplnené o RGB podsvietenie rohového panelu. Súčasťou dodávaného príslušenstva je jeden RGB ovládač. Cooler Master MasterBox Q300P je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1990 Kč s DPH v Českej republike a 77,90 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk