Klávesnica Roccat Horde AIMO Membranical už v predaji

Klávesnica Roccat Horde AIMO Membranical už v predaji

 

Horde AIMO je vybavená klávesami Membranical, ktoré kombinujú výhody mechanických a membránových kláves. Klávesnica disponuje taktiež piatimi makro klávesami, konfigurovateľným kolieskom a multi-zónovým RGB osvetlením prispôsobiteľným v 16.8 miliónoch farbách.

Membranical predstavuje to najlepšie zo štandarných a mechanických klávesníc poskytujúc presné, responzívne, rýchle a zároveň tiché stlačenia. Horde AIMO znižuje vstupné oneskorenie každého stlačenia, čo dáva hráčovi znateľný náskok pred konkurenciou. Plne programovateľné koliesko a príslušné multimediálne klávesy poskytujú rýchle a intuitívne ovládanie osvetlenia, jasu, rozlíšenia, hlasitosti a ďalších. Je voľne otáčateľné o 360° a plne kompatibilné s funkcionalitou Windows 10 Dial.

Klávesnica prirodzene disponuje systémom osvetlenia Roccat AIMO, ktoré je dopredu prednastavené. Výrazne nižšie klávesy zaručujú, že nedôjde k žiadnym nechceným stlačeniam, ktoré poskytujú už 5.0 ms odozvu. Horde AIMO je plne kompatibilná so systémom Roccat Swarm driver, ktorý svojou vysokou flexibilitou umožňuje hráčovi nastaviť všetky aspekty podľa individuálnych preferencií. Roccat Hore AIMO Membranical je dostupná za odporúčanú cenu $99.99.

Zdroj: Roccat, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk