Logitech G predstavuje nový herný headset G PRO

Logitech G predstavuje nový herný headset G PRO

 

Headset ponúka zvuk s parametrami a vlastnosťami aké sú potrebné pre oblasť eSports, kde ich využijú ako profesionáli, tak aj bežní hráči.

Headset Logitech G PRO ako najnovší prírastok do rodiny profesionálnych herných zariadení Logitech G PRO je odľahčený, pevný a nanajvýš pohodlný aj pre dlhé herné súboje. Špičkový zvuk zaisťujú drivery Logitech G Pro-G, vynikajúcu zvukovú izoláciu okolia zaistia náušníky z koženky a o krištáľovo čistú komunikáciu sa postará kondenzátorový mikrofón profesionálnej úrovne. Vďaka tomu, že je zvuk headsetu veľmi kvalitný a čistý, budú hráči počuť každý krok nepriateľa s úplne presným rozlíšením smeru, odkiaľ k nim prichádza. Headset Logitech G PRO bol navyše vybraný ako oficiálny headset na akcie ligy elektronických športov Electronic Sports League (ESL) CS: GO Pro League, ESL One a ESL Premiership, kde ho bude používať niekoľko špičkových tímov a hráčov.

Špičkový zvuk s Pro-G driverom

Vyspelé drivery Pro-G od značky Logitech G sú vyrobené z materiálu s hybridnou sieťovou štruktúrou, vďaka čomu majú vysoko kvalitný zvuk a v spojení s prepracovanými audio profilmi Logitech G poskytujú bohaté úderné basy, čisté a precízne artikulované výšky a neuveriteľne malé skreslenie.

Vylepšená zvuková izolácia okolia a pohodlné prevedenie

Náušníky headsetu Logitech G PRO ponúkajú až o 50 percent väčšiu izoláciu okolitých ruchov než predchádzajúce náušníky Logitech G, takže už nič nebude rozptyľovať vašu pozornosť. Vyrobené sú zo špičkovej umelej kože a okrem toho, že poskytujú maximálnu pasívne izoláciu zvuku, zlepšujú súčasne aj čistotu a hlasitosť, aby hráči mohli hrať nerušený aj v rušnom prostredí. Pritom všetkom sú vždy pohodlné. Súčasťou balenia je tiež náhradný set náušníkov z mikrosemišu. Headset Logitech G PRO je k dispozícii v čiernom prevedení, má odľahčenú a pohodlnú konštrukciu s obvyklými ovládacími prvkami a pripája sa analógovo pomocou odpojiteľného káblu.

Kondenzátorový mikrofón na profesionálnej úrovni

Mikrofón headsetu Logitech G PRO je vybavený profesionálnym pop filtrom pre tlmenie sykaviek a výrazných hlások a zaisťuje, že hlasový chat a nahrávanie zvukov sú najlepšie v danom odbore. Vysoko kvalitný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku má vylepšené možnosti prispôsobenia ramienka, aby bolo možné nájsť čo najlepšiu polohu pre snímanie reči, väčší frekvenčný rozsah, väčší pomer odstupu signálu od šumu a vyššiu citlivosť než mali mikrofóny predchádzajúcich headsetov od Logitechu, čo všetko spoločne zabezpečuje lepšiu zreteľnosť.

Nový headset Logitech G PRO je kompatibilný s počítačmi, hernými konzolami (vrátane Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch) a mobilnými zariadeniami.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že headset Logitech G PRO bude na trhu k dispozícii v apríli 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk