Herná myš Logitech G305 je skvelým dôvodom, prečo sa zbaviť káblov

Herná myš Logitech G305 je skvelým dôvodom, prečo sa zbaviť káblov

 

Logitech G predstavil bezdrôtovú hernú myš Logitech G305 LIGHTSPEED. Táto myš novej generácie ponúka všetkým hráčom bezdrôtovú technológiu LIGHTSPEED, snímač HERO (High Efficiency Rated Optical) a osvedčený dizajn.

Myš Logitech G305 využíva exkluzívnu bezdrôtovú technológiu Logitech G LIGHTSPEED pre hranie s rýchlejšou odozvou než u väčšiny drôtových myší. Navyše je vybavená revolučným snímačom Logitech G HERO, ktorý dokáže dosiahnuť vyšší výkon pri 10-krát nižšej spotrebe energie než u predošlej generácii myší. S Logitech G305 už nie je dôvod, prečo aby ste museli hrať pripútaní obťažujúcim káblom k počítaču.

S myšou Logitech G305 môžete hrať na špičkovej úrovni vďaka prvotriednemu snímaču HERO. Tento snímač má neuveriteľne nízku spotrebu energie, vysokú rýchlosť snímania 400 IPS a rozlíšenie až 12 000 DPI bez akcelerácie a vyhladzovania. Vstavaná ultra rýchla bezdrôtová technológia Lightspeed s rýchlosťou odozvy 1 ms, plne optimalizovaným bezdrôtovým prenosom a mimoriadnou spoľahlivosťou umožňujú reagovať na herné situácie pohotovejšie než s bežnou drôtovou myšou a zvádzať tak aj najnáročnejšie súboje.

Extrémne nízka spotreba energie snímaču HERO zaručuje, že batéria vydrží prekvapivo dlho. V režime maximálneho výkonu s rýchlosťou odozvy 1 ms môžete s jedinou AA batériou hrať nepretržite až 250 hodín. Na predĺženie výdrže batérie až na deväť mesiacov môžete prepnúť pomocou programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalšieho úsporného režimu s rýchlosťou odozvy 8 ms. Aj keď je myš Logitech G305 napchatá špičkovými technológiami, nie je veľká ani ťažká. Vďaka dômyselnému konštrukčnému riešeniu a mimoriadne efektívnemu využitiu energie batérie je mechanicky odolná, no napriek tomu kompaktná, a váži len 99 gramov, aby sa s ňou dalo rýchlo a presne manipulovať. Logitech G305 sa hodí na hranie doma na stolovom počítači aj pre herné turnaja na notebooku. Vyrába sa v čiernej alebo bielej farbe.

Cena a dostupnosť

Bezdrôtová herná myš Logitech G305 Lightspeed by mala byť u nás k dispozícii od júna 2018 u herných predajcov Logitech za odporúčanú maloobchodnú cenu 59.99 €.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk