Svetelné efekty Razer Chroma sú teraz dostupné aj na zariadeniach od iných výrobcov

Svetelné efekty Razer Chroma sú teraz dostupné aj na zariadeniach od iných výrobcov

 

Najväčší ekosystém svetelných efektov pre herné zariadenia sa vďaka strategickým partnerstvám rozšíri aj mimo zariadení od Razeru a umožní tak jednotný zážitok z hier.

Razer Chroma umožňuje interaktívne svetelné efekty natívne integrované v hrách ako Overwatch , Fortnite, Quake Champions , Diablo a iných. Razer Chroma možno tiež používať v spojení s chytrými svetlami Philips Hue, vďaka čomu si hráči môžu vychutnať dychberúcu atmosféru, ktorá vznikne úpravou osvetlenia celej miestnosti. To možno pritom detailne vyladiť až na jednotlivé žiarovky a kompletne tak zmeniť zážitok z hry.

Až do dnešného dňa sa bežne stávalo, že svetelné efekty pri komponentoch od iných výrobcov, napríklad PC skríň, základných dosiek či vetrákov, neboli plne synchronizované a neposkytovali teda rovnakú úroveň užívateľského komfortu ako periférie od Razeru.

Vďaka projektu Razer Chroma Connected Devices Program sa partneri MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte a Ducky budú môcť cez API napojiť na svetelný protokol Razeru a jediným kliknutím tak bude možné aktivovať efekty Chroma aj na ich softvérových platformách.

Vďaka začleneniu technológie Razer Chroma do zariadení a komponentov od ôsmich ďalších partnerov budú mať hráči jedinečnú možnosť synchronizovať svoje obľúbené efekty Chroma aj v prípade, že vlastnia výrobky od značiek rôznych partnerov.

Prvé partnerské produkty s podporou Razer Chroma budú na trh uvedené v priebehu 4. štvrťroka 2018.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk