Cooler Master Wraith Ripper: oficiálny chladič 2. generácie CPU Ryzen Threadripper

Cooler Master Wraith Ripper: oficiálny chladič 2. generácie CPU Ryzen Threadripper

 

Cooler Master uvádza na trh, vďaka exkluzívnej spolupráci so spoločnosťou AMD, oficiálny chladič 2. generácie procesorov AMD Ryzen Threadripper. Cooler Master Wraith Ripper bol pritom špecificky navrhnutý, aby odviedol až 250 W tepelného výkonu procesora.

Premyslený odvod tepla

Chladič Wraith Ripper disponuje dvoma oddelenými vežami (radiátormi) a siedmimi trubicami zaručujúcimi pokročilý odvod tepla a veľkú styčnú plochu optimalizovanú pre procesor AMD Ryzen Threadripper. Pod špeciálnym krytom Wraith Armor, ktorý pomáha prúdeniu vzduchu a medzi oboma chladiacimi vežami sa skrýva 120mm ventilátor MasterAir Pro, ktorý aktívne nasáva a tlačí vzduch skrz radiátory a tým zachováva tepelnú integritu a maximalizuje výkon procesora.

Jednoduchá inštalácia

Systém inštalácie chladiča Wraith Ripper je najjednoduchším pre uchytenie TR4. Štyri dlhé skrutky idúce od zhora chladiča až na samú bázu umožňujú jeho jednoduché upevnenie bez nutnosti zložito manipulovať v blízkosti procesora. V nadväznosti na jednoduchý systém ukotvenia poskytuje chladič zároveň dostatok priestoru pre pamäte.

Elegantné podsvietenie a dizajn

Striedmy čierny dizajn chladiča obohacuje nastaviteľné RGB LED podsvietenie idúce v dvoch líniách od bázy naprieč chladičom a vrchný kryt s AMD Ryzen Threadripper logom. Užívateľom je prostredníctvom dostupného softvéru Wraith Ripper umožnené nastavenie rýchlosti, farieb a rôznych režimov podsvietenia.

Cooler Master Wraith Ripper bude v Európe k dispozícii od 27. septembra 2018 za odporúčanú koncovú cenu 119 euro s DPH.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk