Genesis prichádza s revolučnou klávesnicou Thor 200 RGB

Genesis prichádza s revolučnou klávesnicou Thor 200 RGB

 

Genesis prichádza s revolučnou klávesnicou s názvom Thor 200 RGB, ktorá v sebe skrýva hybridnú technológiu, ktorá je kombináciou tých najlepších vlastností mechanickej a membránovej klávesnice.

Tichá prevádzka s bleskurýchlou odozvou, odolnosť, vstavaný USB a Audio rozbočovač a iné nadštandardné riešenia, ktoré uľahčujú používanie, ako aj efektné RGB podsvietenie s možnosťou nastavenia jedného z deviatich režimov robí Thor 200 RGB neprekonateľnou nielen počas hrania hier, ale aj pri bežnom použití.

HYBRIDNÉ MECHANICKÉ SPÍNAČE

Klávesnica je vybavená hybridnými mechanickými spínačmi, ktoré sú kombináciou tých najlepších vlastností mechanických a membránových klávesníc. Užívateľ získava bleskurýchlu odozvu 8 ms pri sile stisku 60 g, čo sú hodnoty klasických mechanických klávesníc, ale pri oveľa nižšej hlučnosti počas prevádzky. Hybridné spínače poskytujú dobrú odolnosť pri náročnejšom používaní až 20 miliónov klikov s charakteristickým jemným cvaknutím v aktivačnom bode, ktorý informuje užívateľa o aktivácii klávesu.

NADŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

Model Thor 200 RGB obsahuje celú radu nadštandardných riešení uľahčujúcich používanie, ktoré nenájdete v bežných klávesniciach. Anti-ghosting pre 19 kláves, blokovanie klávesu Windows, multimediálne klávesy, alebo funkcia zámeny šípok s klávesmi WASD je len časť z nich. Jednou z najzaujímavejších vlastností tejto klávesnice je vstavaný USB a AUDIO rozbočovač. Navyše tento model je vybavený Českou a Slovenskou lokalizáciou písmen, čo môže byť nepostrádateľné, ak plánujete používať klávesnicu tiež na písanie textov.

VSTAVANÝ USB A AUDIO ROZBOČOVAČ

V zadnej časti klávesnice sa nachádza vstavaný rozbočovač dvoma portami USB 2.0 a audio vstupmi pre mikrofón a slúchadlá. Táto nadštandardná funkcia umožňuje pripojenie myši, USB flash disku, slúchadiel a iných zariadení priamo do klávesnice, čo značne uľahčuje každodenné používanie, keďže najdôležitejšie porty budete mať stále po ruke.

EFEKTNÉ PODSVIETENIE RGB

Každá naozajstná herná klávesnica musí byť nielen efektívna, ale musí aj dobre vyzerať, a preto Thor 200 RGB ponúka efektné 6-zónové podsvietenie RGB, ktoré je nie len na okrasu, ale pomáha nájsť ten správny kláves pri používaní v noci. Používateľ si môže vybrať jeden z deviatich režimov podsvietenia (štyri druhy vlnových efektov, dýchanie, jednofarebný, užívateľský, efekt reakcie na dotyk a zvuk), kde niektoré režimu umožňujú výber s ôsmych prednastavených farieb. Väčšina režimov má možnosť nastavenia úrovne jasu podsvietenia, alebo rýchlosť, či smer efektov. V prípade potreby sa dá podsvietenie jednoducho vypnúť jedným tlačidlom.

ODOLNOSŤ

Telo Thor 200 RGB je vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú pevnosť konštrukcie a zaručujú dlhú životnosť. Okrem toho klobúčiky kláves sú vyrobené v technológii „Double Injection“, čo zaručuje doživotnú odolnosť písmen proti stieraniu. Pri použití tejto technológie, dodatočné písmená z SK/CZ lokalizáciou nie je možné podsvietiť.

ZÁMENA ŠÍPOK A KLÁVESOV WASD

Niektorí hráči preferujú nastavenie kláves, kde klávesy WASD fungujú ako šípky. Vďaka klávesovej skratke FN + W môžete ľahko a rýchlo zameniť klávesy WASD na klávesy z funkciou šípky bez toho, aby ste museli vykonať časovo náročné zmeny v softvéri, alebo nastaveniach hry.

Dostupnosť a cena

Genesis Thor 200 RGB je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 36 EUR vrátane DPH.

ŠPECIFIKÁCIE:

 • Mechanizmus kláves: Hybridný mechanický
 • Životnosť kláves: do 20 miliónov klikov
 • Farba podsvietenia kláves: 6-zónové RGB
 • Dĺžka kábla: 1,6 m
 • Počet kláves: 104
 • Multimediálne klávesy: 12
 • Dĺžka dráhy spínača: 3,0 – 3,8 mm
 • Sila potrebná na aktiváciu kláves: 60g
 • Rozmery klávesnice: 448 x 155 x 42 mm
 • Hmotnosť klávesnice: 885g
 • Rozhranie: USB 2.0
 • Lokalizácia: CZ/SK
 • Systémové požiadavky: Windows XP Vista/7/8/10, Android, Linux
Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk