Nová podložka pod myš od Genesis: Carbon 500 Maxi Flash

Nová podložka pod myš od Genesis: Carbon 500 Maxi Flash

Genesis predstavuje svoju prvú podložku pod myš z novej modelovej rady s názvom Carbon 500 Maxi Flash, ktorá nadväzuje na populárny model M12 Maxi. Ide o zmodernizovanú verziu veľkosti Maxi o rozmeroch 45 × 90 cm, na ktorú sa zmestí nielen myš, ale aj klávesnica.

Tak ako už býva zvykom, podložky pod myš značky Genesis poskytujú vysoký štandard a umožňujú precíznejšie sledovanie snímača myši a perfektnú kontrolu každého jej pohybu. Špeciálny textilný povrch znižuje trenie, čo umožňuje plynulé a hladké pohyby myši v každých podmienkach. Podložka Genesis Carbon 500 Maxi Flash spolupracuje rovnako dobre s laserovými ako aj s optickými snímačmi. Tak ako v prípade staršej produktovej rady, nová verzia využíva osvedčené riešenia, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Obšité hrany zabraňujú štiepeniu materiálu a gumová spodná vrstva poskytuje perfektnú priľnavosť k pracovnému stolu. Dodatočne horná vrstva obsahuje špeciálnu impregnáciu, ktorá poskytuje vodotesnosť materiálu v prípade poliatia tekutinou a ľahšie čistenie.

Najväčšie zmeny nastali v grafickom dizajne a v zmene modelovej rady M12 na Carbon 500. Tak ako už výrobca informoval, všetky staršie modely s názvom M12 prejdú postupnou premenou na nový názov Carbon 500 a k tomu dôjde k zmenám v označení veľkostí na: S, M, L, XL, XXL, Maxi. Už onedlho sa môžeme tešiť na nové modely z atraktívnou grafikou, ktoré rozšíria ponuku podložiek značky Genesis.

Dostupnosť a cena: Podložka Genesis Carbon 500 Maxi Flash je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 19 EUR vrátane DPH.

Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk