HP ProBook x360 11 G3 prináša do vzdelávania digitálnu transformáciu

HP ProBook x360 11 G3 prináša do vzdelávania digitálnu transformáciu

HP ProBook X360 11 G3 EE je najtenší odolný konvertibilný počítač na svete. Pri novom modeli sa HP zameralo na nové prvky a funkcie, ktoré im pomôžu čo najviac zvýšiť účinnosť učenia a naopak znížiť školám náklady na ich údržbu a skrátiť dobu nečinnosti.

Používatelia ProBook X360 11 G3 EE teraz môžu:

  • Učiť sa v triede i v pohybe. Hoci sú nové počítače tenšie než ich predchodca, vysporiadajú sa lepšie s úskaliami študentského života. Majú totiž gumové okraje, ktoré tlmia nárazy, spevnenú zásuvku pre napájací kábel, displej chránený CORNING Gorilla Glass 3 a klávesnicu odolnú proti poliatiu.
  • Pracovať v škole aj cez cloud. Aj extra náročný školský deň bude hračka vďaka najnovším procesorom Intel a až 16- hodinovej výdrži batérie. K internetu sa pripojí buď cez spoľahlivý 2x2 AC wi-fi adaptér alebo cez port RJ-45 pomocou sieťového kábla. Ochranu školskej siete a dôležitých dát zabezpečia integrované softvérové nástroje HP pre údržbu a zabezpečenie, akými sú HP Manageability Integration Kit pre správu systémov s rôznymi OS, alebo HP Biosphere Gen4 pre automatické aktualizácie BIOSu.
  • Prispôsobiť sa akémukoľvek štýlu výuky. Nová funkcia HP Interactive Light dodá interakcii v triede nové obrátky a zlepší spontánne skupinové diskusie, moderované otázky a odpovede a využitie vizualizácie pri ďalších úlohách. Všestranná 360 ° konštrukcia sa prispôsobí akejkoľvek úlohe vďaka štyrom spôsobom použitia - stojan, stan, tablet a notebook. Študenti tak môžu ľahko tvoriť, prezentovať a spolupracovať na projektoch. Ešte viac možností potom prináša voliteľná duálna kamera a voliteľné digitálne pero.

Cena a dostupnosť: HP ProBook x360 11 G3 EE bude na Slovensku dostupný od januára.

Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk