Creative uvádza nové headsety s technológiou Super X-Fi

Creative uvádza nové headsety s technológiou Super X-Fi

 

Technológia Super X-Fi reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov do zvuku slúchadiel a súčasne ho prispôsobuje na mieru prostredníctvom skenovania hlavy a uší poslúcháča čím sa audio zážitok stáva ešte skutočnejším.

Super X-Fi získala minulý rok prestížne ocenenie od AVS Fóra Best of CES 2018 a mnohí používatelia boli ohromení bezprecedentnou úrovňou vernosti zvuku v slúchadlách vytvoreného Super X-Fi. Najnovším prírastkom do produktového portfólia je séria slúchadiel Creative SXFI AIR, ktoré ako prvé na svete obsahujú Super X-Fi UltraDSP čip.

SXFI AIR

SXFI AIR je možné pripojiť cez Bluetooth a USB k viacerým platformám, od mobilných zariadení až po PC, Mac, Nintendo Switch či PS4. Používatelia si môžu prispôsobiť svoj hudobný profil prostredníctvom mobilnej aplikácie a nahrať si ho do SXFI AIR. Univerzálnosť modelu SXFI AIR vyniká tiež svojou kompatibilitu so zariadeniami iOS a Android. Pri pripojení prostredníctvom rozhrania USB, SXFI AIR poskytuje zvuk s nízkou latenciou 7.1, čo je ideálne pre filmy a hry, najmä pre PC a Mac.

SXFI AIR funguje aj ako samostatný prehrávač hudby cez kartu microSD pre formáty MP3, WMA, WAV a FLAC. SXFI AIR je navyše vybavený dotykovým ovládaním, prostredníctvom ktorého môžu užívatelia jednoducho prepínať medzi skladbami a prispôsobiť hlasitosť jednoduchým posúvaním prstov. Slúchadlá SXFI AIR sú vyrobené priedušnej sieťoviny a vďaka pamäťovej pene sa prispôsobia tvaru vašej hlavy. SXFI AIR sú tiež vybavené prispôsobiteľnými krúžkami s RGB podsvietením, ktoré si môžu používatelia nastaviť podľa seba až cez 16 miliónov farieb.

SXFI AIR C

SXFI AIR C sú USB slúchadlá s funkciou Super X-Fi určené pre hráčov. Nepodporujú technológiu Bluetooth, dotykové ovládanie ani kartu SD. Slúchadlá SXFI AIR C sú vybavené odnímateľným mikrofónom ClearComms, ktorý je špeciálne naladený na reprodukovanie výrazne prirodzených vokálov a umožňuje bezchybnú komunikáciu medzi hráčmi alebo priateľmi. Mikrofón ClearComms je tiež možným doplnkom pre SXFI AIR.

Ceny a dostupnosť

SXFI AIR C USB je k dispozícii za 129,99 EUR na stránke Creative.com. Ďalšie informácie nájdete na adrese creative.com/sxfiairc.

SXFI AIR je k dispozícii v predpredaji vo výške 159,99 EUR na stránke Creative.com a bude sa odisielať na konci januára 2019. Ďalšie informácie nájdete na adrese creative.com/sxfiair.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk