SteelSeries prichádza s novým gamepadom Stratus Duo

SteelSeries prichádza s novým gamepadom Stratus Duo

 

SteelSeries uvádza na trh Stratus Duo, najnovší multiplatformový ovládač štandardnej veľkosti. Hráčom ponúka voľbu medzi 2,4GHz bezdrôtovým pásmom s nízkou latenciou na pripojenie k Windows, respektíve Bluetooth rozhraním pre mobilné hranie na zariadeniach so systémom Android či headsetom Oculus Go alebo Samsung VR.

Bezdrôtový prijímač ponúka stabilné pripojenie s nízkou latenciou a funkciu plug-and-play. Ovládač podporuje tiež tisíce hier určených pre gamepad v Steam knižnici a otvára priestor pre režim Steam Big Picture a aplikáciu SteamLink. SteelSeries Stratus Duo ponúka veľkosť a rozvrhnutie tlačidiel štandardných konzolových ovládačov. Nadväzuje na dizajn modelu Stratus XL a vylepšuje ho o nové uloženie tlačidiel vrátane magnetických senzorov, ktoré vylepšujú plynulosť a presnosť chodu. Ovládač ponúka tiež dva analógové joysticky s plynulým chodom a minimálnou mŕtvou zónou. Napájanie zabezpečuje lítium-iónová batéria s výdržou viac ako 20 hodín hrania a možnosťou nabíjania cez dodávaný micro USB kábel o dĺžke 1,8 m.

K dispozícii je tiež voliteľné príslušenstvo SteelSeries SmartGrip. Tento nastaviteľný držiak mobilného telefónu možno ľahko upevniť na ovládač a hrať veľmi pohodlne na cestách.

SteelSeries Stratus Duo je k dispozícii za 69,99 euro s DPH a dopravou prostredníctvom webu www.SteelSeries.com.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk