Logitech G prináša nový rad headsetov stvorený pre herné súboje

Logitech G prináša nový rad headsetov stvorený pre herné súboje

 

Logitech G predstavil nový rad herných headsetov, ktorý prináša to najlepšie z oboru akustiky a ktorého zvuk vás dokonale vtiahne do hry.

Nový rad headsetov bol navrhnutý tak, aby si hráči mohli vybrať ideálny model, ktorý najlepšie vyhovuje ich hernému štýlu a peňaženke. Tento rad obsahuje:

Parádny zvuk a svetelné efekty pre vašu hernú zostavu

  • Bezdrôtový hráčsky headset Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC
  • Hráčsky headset Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC

Pre hráčov, ktorí sa radi chvália svojou hernou zostavou (tzv. „battlestation") ponúkajú bezdrôtové herné slúchadlá Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC okrem vynikajúceho zvuku aj RGB podsvietenie. Je to prvý headset z rodiny, ktorý obsahuje jedinečné 50 mm akustické meniče Pro-G vyrobené z hybridného sieťového materiálu. Majú veľmi kvalitný zvuk s hlbokými basmi a zaoblený zvukový profil, takže si s nimi môžete pripadať ako v najmodernejšej kinosále. Tieto nové slúchadlá sú navyše vybavené technológiou Logitech G LIGHTSYNC - dynamickým nastaviteľným osvetlením, ktoré je možné synchronizovať s akýmkoľvek obsahom, vrátane hier, videí a hudby. Technológia LIGHTSYNC umožňuje zladiť farebné svetelné efekty všetkých kompatibilných periférií, napríklad klávesníc, myší a headsetov. Nové slúchadlá tiež podporujú DTS Headphone: X 2.0, úžasnú technológiu priestorového zvuku, ktorá verne simuluje 3D prostredie hry.

Slúchadlá Logitech G935 sa dajú pripojiť k počítačom, konzolám, aj mobilným zariadeniam a majú batériu s 12-hodinovom výdržou, vylepšený 6 mm mikrofón a zvýšený dosah bezdrôtového pripojenia. Hráči si môžu prispôsobiť herné prostredie pomocou nastavení v aplikácii Logitech G HUB, ktorá umožňuje vytvárať vlastné zvukové profily, svetelné efekty alebo priraďovať funkcie programovateľným klávesom.

Všetky inovácie headsetu G935 sú vstavané do obľúbeného konštrukčného riešenia - náušníky z kvalitnej koženky, nastaviteľný mikrofón a ovládanie hlasitosti priamo na mušli slúchadla pre nerušenú komunikáciu a maximálne pohodlie.

Rad slúchadiel pre herné zostavy dopĺňa ich káblová verzia Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC.

Perfektné slúchadlá pre Battle Royale

  • Hráčsky headset Logitech G432 7.1 Surround
  • Hráčsky headset Logitech G332 Stereo

Pre hráčov, ktorých baví žáner Battle Royale, dodáva Logitech G nové slúchadlá G432 a G332. Tieto slúchadlá zvyšujú šance hráčov na víťazstvo vďaka presnej lokalizácii zvuku a špičkovému komfortu za cenu, ktorá ich finančne nezruinuje.

Hráčske slúchadlá G432 s 7.1-kanálovým priestorovým zvukom majú 50 mm akustické meniče sľubujúci mimoriadny zvukový zážitok. V kombinácii s technológiou priestorového zvuku DTS Headphone: X 2.0 ponúkajú zvuk, ktorý vás ponorí do herného sveta. Výbavu dopĺňajú otočné koženkové náušníky a mikrofón s funkciou flip-to-mute na utlmenie zvuku. Tieto slúchadlá sú univerzálne použiteľná pre mnoho rôznych zariadení.

Nový rad slúchadiel Logitech G zakončujú stereofónne herné slúchadlá s mikrofónom Logitech G332. Ponúkajú rovnaký komfort a kvalitu ako ostatné produkty v tomto rade a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú zaobstarať svoje prvé hráčske slúchadlá.

Všetky slúchadlá z tejto rady je možné nastavovať pomocou programu Logitech G HUB. Logitech G HUB je nové pokročilé herné softvérové rozhranie, ktoré podporuje maximálne využitie herného vybavenia. Vďaka prehľadnému a modernému ovládaniu môžu hráči rýchlo nakonfigurovať svoje vybavenie pre konkrétnu hru, zdieľať a sťahovať profily iných hráčov atď.

Cena a dostupnosť

Rodina hráčskych headsetov Logitech by mala byť k dispozícii od februára 2019 na LogitechG.com a u maloobchodných predajcov po celom svete za nižšie uvedené odporúčané maloobchodné ceny.

  • Bezdrôtový hráčsky headset Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC – 189 €
  • Hráčsky headset G635 7.1 – 149 €
  • Hráčsky headset Logitech G432 7.1 – 79,99 €
  • Stereofónny hráčsky headset G332 – 59,99 €
Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk