AVerMedia uvádza všestranný mikrofón Live Streamer MIC 133

AVerMedia uvádza všestranný mikrofón Live Streamer MIC 133

Mikrofón nadväzuje na úspešnú prvú generáciu USB mikrofónu AM310 z roku 2016 a ponúka vysokú kvalitu zvuku s potrebnou mobilitou pre streamerov, YouTuberov a video blogerov.

Live Streamer MIC 133 je jednosmerný mikrofón s 3,5mm jack konektorom kompatibilný s digitálnymi zrkadlovkami, inteligentnými telefónmi a počítačmi. Veľmi ľahký dizajn s iba 30g umocňuje jeho mobilitu najmä pri častom cestovaní a práci v exteriéri. Balenie obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane držiaku na mikrofón, pevného kovového stojanu, filter mikrofónu (windscreen), puzdro, 3,5mm jack-jack kábel (3pólový) a 3,5mm adaptér pre súčasné zapojenie mikrofónu, nahrávacieho zariadenia a slúchadiel pre kontrolu.

Široká kompatibilita

Všestrannosť a možnosť využiť ho kdekoľvek sú kľúčové body mikrofónu Live Streamer MIC 133. Umožňuje nahrávanie na cestách vďaka pripojeniu pomocou dodávaného držiaka k fotoaparátu alebo selfie tyči. Kovový stojan predurčuje mikrofón na umiestnenie na stôl a prácu v interiéri. Kontrolu nad nahratým zvukom bez nutnosti manuálneho prepojovania poskytne dodávaný adaptér prepájajúci mikrofón, nahrávacie zariadenia a voliteľne aj slúchadlá. Širokú kompatibilitu podčiarkuje aj podpora zariadení so systémami Android, iOS, Windows, MacOS a mainstreamové operačné systémy fotoaparátov.

Špecifikácia Live Streamer MIC 133

  • Typ: jednosmerný kondenzátorový mikrofón
  • Smerová charakteristika: kardioidná
  • Konektor: 3,5 mm jack
  • Citlivosť: -37 dB ± 3 dB pri 1 kHz, (0 dB = 1 V / Pa)
  • Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 16 kHz
  • Maximálny SPL: 110 dB

AVerMedia Live Streamer MIC 133 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 2050 Kč s DPH v Českej republike a 79,20 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: AVerMedia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk