Razer predstavuje novú klávesnicu, myš a slúchadlá

Razer predstavuje novú klávesnicu, myš a slúchadlá

 

Nová rada Razer BlackWidow, Kraken a Basilisk Essential prináša skvelý herný výkon za príjemnú cenu.

RAZER BlackWidow

Klávesnica Razer BlackWidow je najnovším prírastkom do najpredávanejšieho radu klávesníc Razer. Má veľa rysov spoločných s vlajkovou loďou BlackWidow Elite. Vyrába sa so zelenými mechanickými spínačmi. Tieto spínače Razer navrhol špeciálne pre hranie. Majú ako taktilnú odozvu, tak charakteristické cvakanie a vďaka optimalizovanému aktivačnému bodu a bodu obnovy je to pre hranie aj písanie to najlepšie vo svojej triede. Vďaka vylepšenému dizajnu spínačov s dvoma stenami je minimalizované vykláňanie kláves a zvyšuje presnosť a citlivosť. Každá klávesa by mala vydržať až 80 miliónov stlačení.

BlackWidow ponúka Razer Chroma, podsvietenie jednotlivých kláves svetlom v 16,8 milióna farieb, ktoré je možné ovládať pomocou Razer Synapse 3. S Razer Hypershift je možné každej klávese priradiť makro alebo sekundárnu funkciu pomocou Razer Synapse 3. Razer BlackWidow tiež pracuje s kombináciou zabudovanej pamäte a cloudového úložiska, vďaka čomu máš možnosť si uložiť svoje preferencie (napr. profil podsvietenia, nastavenie kláves a makrá) a používať ich na rôznych počítačoch.

RAZER KRAKEN

Nový Razer Kraken je nástupcom najpredávanejšieho produktu Kraken Pro V2. Dizajn a hardware Krakena si berie inšpiráciu od vlajkovej lodi Kraken Tournament Edition. Ponúka veľké 50mm meniče s čistým a silným zvukom, zatiaľ čo lepšií zaťahovací mikrofón bol zdokonalený tak, aby ešte lepšie potláčal hluk v pozadí a zaistil krištáľovo čistú tímovú komunikáciu.

Dlhodobý komfort zaisťuje hrubšie polstrovanie náhlavného mosta a circumaurálne náušníky s chladivým gélom. Tie sú pokryté látkou, ktorá dýcha a odvádza vlhkosť a pod ňou sa skrýva vrstva gélu a kanály na nožičky okuliarov zabudované do vrstvy molitanu. Vďaka tomu všetkému tí poskytnú maximálne pohodlie. Tretia generácia produktu Razer Kraken je so zabudovaným ovládaním hlasitosti a stíšením aktuálne najuniverzálnejšia náhlavná sada pre viac platforiem.

Kraken je dostupný aj vo verzii Quartz Pink a verzii pre konzoly dostupnej v novej farebnej variante v čiernej s modrými detailmi.

RAZER Basilisk ESSENTIAL

Razer Basilisk Essential zostáva verný jedinečnej ergonomickej forme pre pravákov pôvodného produktu Razer Basilisk a má celkom 7 nastaviteľných tlačidiel, ktoré využívajú mechanické prepínače pre myš od Razer so životnosťou až 20 miliónov kliknutí.

Unikátne multifunkčné tlačidlo ovládané palcom, ktoré bolo na pôvodnom Basilisk veľmi oceňované, si hráč môže naprogramovať k akejkoľvek funkcii, ktorú len potrebuje. Rýchle prepínanie DPI pre ostreľovanie, skratka pre výber zbrane alebo kúzla, push-to-talk nahrávanie alebo tlačidlo pre šprint, liečenie, alebo skrčenie.

Razer Basilisk Essential obsahuje natívny optický senzor hernej kvality o citlivosti 6400 DPI a technológiu Razer Chroma s možnosťou výberu z 16,8 milióna farieb a rôznych efektov dostupných v Razer Synapse 3.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk