Nové notebooky od spoločnosti MSI predstavujú skok ku jedinečnosti

Nové notebooky od spoločnosti MSI predstavujú skok ku jedinečnosti

 

Spoločnosť MSI na online akcii MSIology: The Leap to Singularity (skok do jedinečnosti) predstavila najnovší rad notebookov s najnovšími komponentmi. Tieto notebooky sú vybavené najnovšími grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 40 série a sú poháňané až 13. generáciou procesorov Intel Core HX.

Úplne nová séria Stealth

Notebooky MSI Stealth Studio 16 a Stealth Studio 14 sú vybavené telom zo zliatiny hliníka a horčíka a sú dodávané v bielej a hviezdne modrej farbe. Stealth Studio 14 sa môže pochváliť riešením chladenia MSI Vapor Chamber, Stealth Studio 16 zase váži len necelé 2 kg a je tenší ako 2 cm.

Séria Titan GT

Oceňovaný Titan GT77 HX ohúri svojich majiteľov procesorom i9-13980HX v spojení s grafickou kartou GeForce RTX 4090 Mobile a s exkluzívnou technológiou MSI OverBoost Ultra, vďaka čomu dokáže komponentom dodávať celkový výkon až 250 W. Vďaka tomu podporuje frekvenciu procesora až 5,2 GHz na ôsmich P jadrách v závislosti od pracovnej záťaže. Titan GT77HX tiež prichádza s prvým 4K/144Hz MiniLED displejom na svete, ktorý z neho momentálne robí asi najprémiovejší notebookový displej.

Séria Raider GE

Séria Raider GE prichádza s úplne novým šasi, ktoré je inšpirované športovým autom, a aerodynamickým dizajnom. Vďaka vylepšenej svetelnej lište s tzv. „matrix“ dizajnom vyzerá nový Raider GE ešte elegantnejšie a jedinečnejšie. Na špeciálnej edícii Raider GE78 HX poteší aj inovatívny Smart TouchPad, ktorý umiestňuje najpoužívanejšie funkčné klávesové skratky na touchpad a podporuje aj špeciálne príkazy.

Cyborg

Úplne nový model pre každodenné hranie Cyborg 15 bude dodávaný s estetickým priesvitným dizajnom šasi zo sklenených vlákien, cez ktoré je možné vidieť vnútorné mechanické časti. Pútavý Cyborg 15 poskytuje sci-fi futuristický vzhľad s najnovšou grafikou a procesormi a určite bude tou najlepšou voľbou pre každodenné hranie.

Séria Creator Z

Najnovší Creator Z17 HX Studio prichádza s riešením chladenia Vapor Chamber Cooler, ktoré maximalizuje výkon 13. generácie procesorov Intel HX série a kariet NVIDIA RTX 40. Creator Z17 HX je vďaka extrémnemu výkonu procesorov Intel Core HX a účinnému chladeniu jedným z najvýkonnejším notebookom pre tvorcov obsahu na trhu. Samozrejmosťou je oceňované pero MSI Pen 2 využívajúce najnovšiu technológiu MPP2.6, ktorá sa pripája rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, takže písanie na obrazovke je takmer nerozlíšiteľné od písania na skutočný papier. To je možné vyskúšať si aj priamo s ním, keďže MSI Pen 2 vie fungovať aj ako tradičné pero.

Séria Prestige

Spoločnosť MSI predstavila aj úplne nový Prestige 13 Evo s váhou menej ako 1 kg, neuveriteľne tenkým a ľahkým dizajnom a 75 Wh batériou s dlhou výdržou. K dispozícii je tiež 16-palcový model Prestige 16 Studio, ktorý poteší dedikovanými grafickými kartami GeForce RTX 40 Series a ponúka osvedčenie NVIDIA Studio. To sľubuje ešte lepšiu produktivitu a pozoruhodný výkon.

Séria Modern

Na záver sa treba trošku osviežiť, čo v MSI zabezpečili vynovením notebookov z radu Modern. Tie osviežia novými farebnými možnosťami, ako sú hviezdne modrá a béžovo ružová, čím ulahodia každému na dizajn zaťaženému zákazníkovi. Séria Modern, ktorá je určená na podnikanie a produktivitu, spĺňa rôzne požiadavky a pomôže jej majiteľom vyniknúť v každodennej práci.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk