Genesis Lead 300 je súbor kláves na upgrade mechanických klávesníc

Genesis Lead 300 je súbor kláves na upgrade mechanických klávesníc

 

Šesť farieb a odolná technológia double-shot pre atraktívny upgrade mechanických klávesníc

Genesis, značka obľúbeného herného príslušenstva a herných periférií, predstavuje novinku, súbor klávesníc Genesis Lead 300. Tento produkt umožňuje všetkým hráčom a ďalším užívateľom mechanických klávesníc rýchlo a ľahko upgradovať vzhľad používaných klávesníc a pridať im atraktívne a aj účelné farebné kombinácie.

Genesis Lead 300 je súbor odolných kláves vyrobených z plastu technológiou double-shot v obľúbenom profile OEM. Klávesy s vysokou odolnosťou sú vhodné pre klávesnice ANSI i ISO. Vďaka transparentnému materiálu je zachované aj LED RGB podsvietenie klávesníc. Jedna z kľúčových funkcií tak nie je nijako obmedzená. Súbor obsahuje taktiež multimediálne klávesy.

Klávesy Genesis Lead 300 sú kompatibilné so štandardnými mechanickými spínačmi, preto budú kompatibilné s väčšinou obľúbených herných klávesníc. Súbor obsahuje taktiež nástroj na rýchlu a ľahkú montáž. Súbor Genesis Lead 300 je k dispozícii v šiestich rôznych farebných prevedeniach: fialovej, tmavomodrej, mätovej, oranžovej, ružovej a šedej.

Súbor náhradných kláves Genesis Lead 300 je dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 9 EUR.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk