Mechanická a aj napriek tomu tichá!

Mechanická a aj napriek tomu tichá!

 

Spínače Outemu Peach Silent pre tiché hranie teraz aj u klávesnice Genesis Thor 303

Genesis rozširuje svoj rad herných mechanických klávesníc THOR 303 TKL. Teraz je táto klávesnica vybavená výmennými spínačmi Outemu Peach Silent s extrémne rýchlou odozvou, tichou prevádzkou a životnosťou až 50 miliónov kliknutí. Vďaka použitiu spínačov Outemu Peach Silent sa značke Genesis podarilo navrhnúť mechanickú klávesnicu, ktorá je o 20 % tichšia, ako klávesnica s tradičnými spínačmi Outemu Brown. 

Tichá prevádzka, teda aj tiché hranie, nie je jedinou výhodou Outemu Peach Silent. Tieto spínače sa vyznačujú taktiež rýchlu odozvou, veľmi nízkym bodom aktivácie kliknutia 2 mm a potrebným tlakom len 40 g. Výsledkom je, že počítač zaregistruje akciu omnoho rýchlejšie než u membránových ekvivalentov. Odolné hliníkové šasi v kombinácii s plným RGB podsvietením a efektom PRISMO zaručuje odolnosť a pohodlie aj pri tých najdlhších herných sedeniach.

Technológia Hot Swap je veľkou prednosťou modelov radu Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitú výmenu spínačov bez nutnosti spájkovania a technických znalostí. Zvládne ju každý užívateľ. Stačí len vytiahnuť spínač pomocou priloženého klipového kovového nástroja a vložiť nový. To umožňuje úplne prispôsobiť parametre klávesnice individuálnym preferenciám a predĺžiť jej životnosť.

Nový model mechanickej klávesnice radu Thor 303 TKL sa vyznačuje vylepšenými stabilizátormi, ktoré vďaka svojim vlastnostiam a kvalitnému mazaniu zabezpečujú tichú prevádzku, a ešte plynulejší pohyb klávesy. K dispozícii je taktiež špeciálny protiprachový kryt, ktorý chráni spínací mechanizmus a predlžuje jeho životnosť.

Klávesy použité pri Genesis Thor 303 TKL majú životnosť až 50 miliónov kliknutí. Mechanizmus kláves v kombinácii s technikou "Double Injection" a pevným hliníkovým krytom znamená dlhoročnú životnosť. Klávesnica je vybavená taktiež mnohými ďalšími funkciami, ako sú N-Key Rollover (plný Anti - Ghosting), možnosť uzamknúť klávesy Windows a dokonca aj pokročilé svetelné efekty RGB Prismo Effect.

Thor 303 TKL má navyše špeciálny softvér, ktorý umožňuje úplne prispôsobiť nastavenie zariadenia, ako je obľúbený režim osvetlenia RGB, zostavenie smrtiacej kombinácie kláves alebo nastavenie makier a jednotlivých profilov. Vďaka vstavenej pamäti si zariadenie zapamätá všetky nastavenia, čo znamená, že ani po pripojení klávesnice k inému zariadeniu, nie je nutné klávesnicu znovu nastavovať.

Mechanická klávesnica Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je dostupná prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 79 EUR.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk