SteelSeries uvádza nový multiplatformný headset Arctis Nova 4

SteelSeries uvádza nový multiplatformný headset Arctis Nova 4

 

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a športových periférií, rozširuje oceňovaný rad headsetov o nový cenovo dostupný model Arctis Nova 4. Bezdrôtový headset je ponúkaný vo variantoch pre PC, Xbox aj PlayStation s možnosťou pripojenia ďalších platforiem typu Mac, Switch či mobilných zariadení.

SteelSeries uvádza na trh bezdrôtový headset na hranie a počúvanie hudby za dostupnú cenu. Model Arctis Nova 4 prináša rovnako kvalitný prepracovaný Hi-Fi zvukový výkon využívajúci Nova Acoustic Systém ako jeho predchodcovia. Kvalitu ďalej umocňuje aplikácia Sonar s profesionálnym ekvalizérom.

SteelSeries Arctis Nova 4 disponuje originálne navrhnutými výkonnými Hi-Fi meničmi, ktoré v kombinácii so softvérom poskytujú hráčom prvotriedny 360 ° priestorový zvuk, ktorý je možné ďalej vylepšovať práve prostredníctvom aplikácie Sonar. SteelSeries Sonar je súčasťou celého ekosystému SteelSeries GG a ponúka prvý profesionálny parametrický ekvalizér určený hráčom. Užívatelia majú možnosť vybrať si z niekoľkých predvolených profilov špecifických pre jednotlivé hry a rôzne ekvalizéry vytvorené športovými profesionálmi.

Komunikácia je kľúčovým faktorom pre tímové hry, streamovanie alebo hovor cez Discord, Zoom, Teams či mobilné zariadenia. Zaťažiteľný mikrofón ClearCast druhej generácie je vybavený funkciou Noise Canceling, ktorá využíva AI algoritmov na elimináciu okolitého hluku až o 25 dB.

Pohodlné prevedenie a kvalitné materiály zaisťujú celodenné pohodlie či už headset hráč využíva v hernom brlohu, na cestách, počúva hudbu, sleduje filmy alebo telefonuje. ComfortMAX systém je reprezentovaný nastaviteľným hlavovým mostom s flexibilnou čelenkou, otočnými náušníkmi s pamäťovou penou a celkovo ľahkou konštrukciou s hmotnosťou iba 262g.

Vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie Quantum 2.0 zaručuje instantný zvuk bez oneskorenia. USB-C adaptér potom toto bezdrôtové pripojenie prináša do všetkých zariadení vrátane PC, Mac, PlayStation, Xbox (iba model Nova 4X), Switch a mobilných zariadení.

Jednotlivé modely budú celosvetovo dostupné prostredníctvom SteelSeries.com alebo u lokálnych predajcov za ceny:

  • SteelSeries Arctis Nova 4P pre PlayStation za 129,99 euro
  • SteelSeries Arctis Nova 4X pre Xbox za 129,99 euro
  • SteelSeries Arctis Nova 4 pre PC za 129,99 euro
  • Aplikácia SteelSeries Sonar Audio Suite je zadarmo na stiahnutie na webovej stránke SteelSeries.com/gg/sonar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk