Nový kompaktný bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB100 je teraz dostupný v Európe

Nový kompaktný bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB100 je teraz dostupný v Európe

 

Spoločnosť Sony Europe dnes oznámila, že sa jej nový kompaktný bezdrôtový reproduktor SRS-XB100 dostáva na európsky trh. Model SRS-XB100 ukrýva v prenosnom tele silný a čistý zvuk. Ak radi počúvate dobrú hudbu s priateľmi, stane sa SRS-XB100 vašim dokonalým spoločníkom.

Vezmite si silný zvuk kamkoľvek so sebou

Reproduktor XB100 je všetko, čo potrebujete pre život v pohybe. Je vybavený pasívnym žiaričom, ktorý zabezpečuje výkonný zvuk. Vďaka excentricky umiestnenej membráne ponúka čistý zvuk aj pri vysokej hlasitosti. Nenechajte sa zmiasť jeho kompaktným rozmerom – tento malý reproduktor nesie pôsobivý zvuk do ďalekého okolia. Technológia DSP s procesorom Sound Diffusion Processor totiž umožňuje šírenie zvuku v akomkoľvek priestore..

Nič vás nezastaví

Hudbu si môžete vychutnávať dlhšie, pretože batéria modelu XB100 vydrží až 16 hodín[1]. Reproduktor je vodotesný a prachotesný s krytím IP67[2], má odolný povrch a viacúčelový popruh, vďaka ktorým je ideálny pre život v pohybe. Či už ste doma alebo na cestách, umožní vám vstavaný mikrofón hands-free volania priamo prostredníctvom reproduktora. A môžete sa spoľahnúť na lepšie a čistejšie hovory vďaka funkcii Echo Cancelling, ktorá umožňuje dvom ľuďom hovoriť súčasne bez toho, aby sa navzájom rušili.

S ohľadom na životné prostredie

Výrobky Sony sa neusilujú len o kvalitný zvuk, ale venujú starostlivosť aj životnému prostrediu. Telo a viacúčelový popruh slúchadiel SRS-XB100 sú čiastočne vyrobené z recyklovaných plastových materiálov. Pri výrobe obalového materiálu slúchadiel SRS-XB100 sa nepoužívajú žiadne plasty. Svedčí to o snahe spoločnosti Sony znižovať dopad svojich výrobkov na životné prostredie.

Cena a dostupnosť

Model SRS-XB100 je k dispozícii od augusta za 59 €.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk