Spoločnosť TCL predstavuje nové vlajkové produkty

Spoločnosť TCL predstavuje nové vlajkové produkty

 

Spoločnosť TCL dnes usporiadala globálnu online prezentáciu nových vlajkových produktov. V rámci prezentácie zoznámila verejnosť s pôsobivými úspechmi značky v roku 2023 a oznámila ďalšie pokroky v prelomovej patentovanej technológii Mini LED pri úplne novom rade veľkoformátových televízorov. Medzi novinkami boli aj nové produkty inteligentnej domácnosti s vylepšenou technológiou. 

Úspešný začiatok roku 2023

Spoločnosť TCL je na vrchole rebríčkov v predaji a výrobe televízorov, je celosvetovo prvou značkou 98palcových televízorov a prvou značkou televízorov na platforme Google na svete. Pôsobivý rast pokračoval aj v prvom polroku roku 2023. Dodávky televízorov TCL s technológiou QD-Mini LED vzrástli o 114,5 %. Rad televízorov TCL s technológiou QLED si aj naďalej získava divákov po celom svete a zaznamenal nárast dodávok o 69,9 %. Potvrdením odhodlania spoločnosti TCL dodávať väčšie obrazovky so špičkovou kvalitou je aj nárast dodávok televízorov z kolekcie XL o 67,8 %.

Nová definícia prémiového domáceho kina

Na pomyselnom vrchole televízorov TCL teraz stojí vlajková loď, televízor QD-Mini LED TV X955. Tento televízor, celkom bezprecedentne, má viac než 5 000 zón s technológiou Full Array Local Dimming (FALD) so špičkovým jasom cez 5 000 nitov, čo ponúka úroveň detailov a živosti, ktorá najnovšie definuje zážitok zo sledovania televízie.

TCL X955 je vybavený technológiou QLED, ktorá poskytuje viac než miliardu farieb, a použitý Wide Color Gammut DCI-P3 dosahuje hodnôt 98 %. Nový televízor je vybavený procesorom AiPQ 3.0, procesorom s najnovšími vlastnými algoritmami umelej inteligencie spoločnosti TCL, ktoré ponúkajú optimalizovaný jasný obraz, kontrast, podporu HDR, plné farby a realistické pohyby v rôznych scénach. TCL X955 je certifikovaný spoločnosťou TUV Rheinland pre svoj realistický vizuálny zážitok.

Okrem výnimočnej kvality obrazu sa X955 vyznačuje výkonným zvukom s parametrami veľkého kina a pozoruhodným riešením audio kanálov 4.2.2. Maximálny výkon 160 W s audio systémom Onkyo a Dolby Atmos prináša jedinečný zvuk. TCL X955 má ultratenký bezrámčekový dizajn a najmodernejšie riešenie vedenia káblov.

Rad TCL X95 bude na vybraných svetových trhoch dostupný v uhlopriečkach veľkých až 85" a 98".

Ako doplnok k prielomovému radu X95 predstavila spoločnosť TCL rad C95, ďalší výnimočný model z radu QD-Mini LED televízorov. Rad C95, ktorý dosahuje 2 000 nitov v počte zón lokálneho stmievania aj špičkového jasu, ponúka dokonalú rovnováhu medzi veľkou obrazovkou a vynikajúcou kvalitou obrazu s prvotriednym výkonom Mini LED a QLED. Jeho 120W audio systém Onkyo a Dolby Atmos navyše poskytujú zvukový zážitok veľkého kina.

Rad TCL C95 bude na vybraných svetových trhoch dostupný vo veľkostiach 65", 75", 85" a 98".

Spoločnosť TCL ďalej definovala svoj základný QD-Mini LED televízor a predstavuje nový bezkonkurenčný model C755 (v Európe bude dostupný pod označením C805) s maximálnym jasom 1300 nitov a 144Hz VRR. C805 nastavuje hranicu toho, čo skutočne robí dobrý QD-Mini LED televízor dobrým. Pri 65" televízoroch môže skutočnú kvalitu obrazu Mini LED, ktorú zákazníci hľadajú, zabezpečiť len 500 alebo viac zónami lokálneho stmievania.

TCL C755 (C805 v Európe) je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach. Na vybraných svetových trhoch ponúka uhlopriečky 50", 55", 65", 75", 85" a dychberúcich 98".

Spoločnosť TCL, ktorá si udržuje celosvetové prvenstvo v oblasti veľkoplošných televízorov, predstavila taktiež nový 4K UHD televízor P745, najnovší cenovo dostupný model s uhlopriečkou 85" a 98". Táto ponuka potvrdzuje záväzok spoločnosti TCL ku kvalite a posilňuje jej povesť ponuky špičkovej voľby v oblasti veľkoplošných televízorov.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk