Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad - Recenzia

Podložka pod myš je našou každodennou spoločníčkou – či už klasická z obchodu, obyčajný papier alebo rovno pracovný stôl. Zaručuje nám kvalitné herné zážitky a pre profesionála môže znamenať práve takáto všedná vec rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Vzhľadom k tomu, že trh s kvalitou týchto podložiek v poslednej dobe stagnuje, prišiel Logitech s takými podložkami, ktoré naše srdcia utíšia. G220 (látková) a G440 (tvrdá) sú špičkami, čo sa týka kvality a prevedenia.

Podložka môže pôsobiť ako hociktorá iná. Rozdiel je však zreteľný už pri prvom dotyku. Vďaka baleniu si ju môžete “ohmatať” pred jej kúpou bez potreby rozbalenia. V obale je zakomponovaná vzorka materiálu podložky. Po rozbalení vás čaká samotná podložka, ktorá už na prvý pohľad pôsobí neobyčajne. 

Granulovaný povrch, tvorený z akoby miliárd mikroskopických zrniečok oproti miernemu svetlu, pôsobí veľmi zaujímavo. Práve táto povrchová úprava je taká dôležitá. Neuveriteľne malé zrnká sú (práve pre myšku s nastavenou veľmi vysokou citlivosťou) esenciálnym detailom, pretože na inom povrchu myška jednoducho nedokáže poriadne reagovať.

Myška rovnako na väčšine povrchoch nekĺže tak, ako by mala, čo často spôsobuje zbytočné problémy. Granulovaný povrch podložky je stavaný tak, aby mal čo najmenšie trenie, takže myška po ňom kĺže s ľahkosťou, akou by mala. Povrchová úprava z dolnej strany podložky je tiež zaujímavá. Je z materiálu podobného gume a má skvelú vlastnosť: drží na všetkom. Na skle sa s ňou nedalo pohnúť do žiadneho smeru, držala ako prikovaná. Druhá strana podložky je jednoducho presný opak prednej – trenie je tu prítomné, a to na maximálnej možnej úrovni.

Podložky boli síce priamo vyvíjané pre produkty Logitech G-Series, ako názov napovedá, no to nemení nič na ich funkčnosti s hociktorou inou myškou či z iného radu alebo od iného výrobcu. Nie je špecifikovaná len pre vlastníkov Logitech myšiek, čo je veľké plus. Ďalšie plus je veľmi kvalitné prevedenie a myslíme si, že i na bežnú prácu a casual hranie je to v rámci cenovej hladiny 29€ akurát.

Informácie o produkte

Produkt Cover
prva.sk
Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad
TYP: podložka pod myš
Vyrobil: Logitech
Cena: 29€
Produkt zapožičala spoločnosť: Logitech
Zaujal vás tento produkt? Dohodnite si ho na Prva.sk

Naše hodnotenie

100%
 
Vysoká rýchlosť spolu s vysokou precíznosťou
  Klady
  • dokonalý povrch pre vysoké DPI
  • kvalitné spracovanie
  • pomer cena/výkon
  Zápory
  • nič
korekcia: Lenka Macsaliová

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk