Lamax EasyLight 1 - Recenzia

Lamax EasyLight 1 - Recenzia

 

Od spoločnosti Lamax by sme určite nečakali, že sa rozhodne uviesť na trh práve také zariadenie, akým je stolová lampa. Dozaista ste už neraz siahli po tomto praktickom pomocníkovi, ktorý by nemal chýbať na žiadnom pracovnom stole. Poďme sa teda spoločne pozrieť, aký kúsok si pre nás Lamax pripravil.

Lampa EasyLight 1 prichádza v malej bielej škatuli. Zovňajšok balenia neoplýva žiadnymi kontrastnými krikľavými farbami ani sa nepýši nijakými medzinárodnými oceneniami. Jeho štýl teda hodnotíme ako jednoduchý, skôr konzervatívny.

Vnútri nájdeme okrem produktu dva microUSB káble, jeden dlhý a druhý krátky. Okrem nich sú pre vás vnútri prichystané aj manuály pre prvé použitie a nálepka.

Celá lampa je elegantne snehobiela. Jej základňa bola vyhotovená z tvrdého plastu, ktorý sa neprehýba ani nevŕzga. Na vrchnej strane nájdeme len jeden snímač odtlačku prsta, ktorý je zároveň jej jediným ovládačom. Podržaním tohto tlačidla vieme regulovať intenzitu jasu, ktorého maximálny stupeň je naozaj dostačujúci aj pre osvetlenie stredne veľkého stola. Na zadnej strane základne výrobca osadil dva výstupné USB porty typu A a jeden vstupný konektor microUSB typu B.

Krk lampy výrobca obalil gumou, takže je veľmi flexibilný, vďaka čomu ho môžete otáčať a formovať do všemožných foriem. Vrch lampy je, rovnako ako celé balenie, skôr konzervatívny, teda jednoduchý, plochý.

Možno sa divíte, prečo potrebuje obyčajná lampa dva výstupné USB porty. Odpoveď je jednoduchá: slúži zároveň ako powerbanka s kapacitou 4000 mAh a s výstupným prúdom až 2,1 A. Pri maximálnom jase, plnej batérii a nenabíjaní žiadneho prístroja vydrží až 8 hodín.

Naše hodnotenie

Lampa Easylight 1 od spoločnosti Lamax ponúka okrem štandardnej osvetľovacej funkcie aj powerbanku navyše. Tú určite oceníte, ak sa zástrčka nachádza ďaleko od vás a vy chcete využívať počas svojej práce smartfón. Dizajn lampy je biely a nerušivý, vďaka čomu celkovo zapadne do väčšiny priestorov.

Klady

  • nerušivý dizajn
  • zároveň slúži ako powerbanka
  • praktickosť

Zápory

  • cena

Informácie o produkte

Lamax EasyLight 1

  • Kategória: Ostatné
  • Farba: biela
  • Orientačná cena: 45 €
  • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Lamax

Zobraziť viac Kúpiť

Korekcia: Stella Ondrejčiková

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk