Trust GXT 410 RUNE ILLUMINATED PC HEADSET - Recenzia

Trust GXT 410 RUNE ILLUMINATED PC HEADSET - Recenzia

 

Dnes si predstavíme tieto atraktívne vyzerajúce slúchadlá, ktoré sú zacielené na stredne náročnú skupinu používateľov, ktorí si radi vychutnajú kvalitnú reprodukciu zvuku, či už počas hrania hier, alebo pri počúvaní hudby.

Balenie

Slúchadlá prišli zabalené v peknej čierno-červenej krabici. Súčasťou balenia je okrem samotných slúchadiel aj jednoduchý užívateľský manuál, nálepka s logom spoločnosti Trust a 3,5 mm kábel. Balenie je teda vcelku strohé a ničím nevybočuje z priemeru.

Dizajn a ergonómia

Slúchadlá na prvý pohľad pôsobia veľmi dobrým dojmom, kombinácia lesklej čiernej a chrómových doplnkov pôsobí hodnotne. Príťažlivý dizajn je vhodne doplnený pekným modrým podsvietením náušníkov a mikrofónu. Náušníky a čelenka sú vyrobené z kvalitného mäkkého materiálu a sú dobre ergonomicky vytvarované. Slúchadlá ani po niekoľkých hodinách používania neprekážajú a na hlave sedia veľmi dobre. Dĺžka kábla, ktorý meria dva metre, je dostatočná. Hlasitosť sa ovláda jednoduchým kolieskom a na ovládači hlasitosti sa nachádza aj tlačidlo na zapínanie mikrofónu.

Zvuk a používateľské dojmy

Čo sa týka zvuku, slúchadlá ma veľmi pozitívne prekvapili. Zvuková reprodukcia je na vysokej úrovni, slúchadlá nemajú problémy ani s výškami, stredy sú bezproblémové a takisto basy sú veľmi príjemné. Nepôsobia ani príliš dunivo, ani plechovým dojmom, čo je pozitívne. Výborný dojem vytvára hlavne celková čistota reprodukovaného zvuku. Mikrofón fungoval taktiež dobre, takže ani v tomto smere slúchadlám nemám čo vytknúť.

Naše hodnotenie

Slúchadlá prekonali moje očakávania, zvuk hodnotím ako veľmi kvalitný, takisto spracovanie, použité materiály a ergonómia sú na vysokej úrovni. Za cenu, ktorá sa pohybuje na úrovni 44 eur, ponúkajú veľmi dobrý používateľský zážitok, či už pri hraní hier, alebo pri počúvaní hudby.

Klady

  • kvalitné spracovanie a použité materiály
  • výborná ergonómia
  • kvalitný zvuk
  • do okolia neprepúšťajú takmer žiadny zvuk

Zápory

  • jednoduchšie balenie

Informácie o produkte

TRUST GXT 410 RUNE ILLUMINATED PC HEADSET 2018

  • Kategória: Reproduktory a slúchadlá
  • Hmotnosť: 351 g
  • Orientačná cena: 44 €
  • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Trust

Zobraziť viac

Korekcia: Veronika Cholevová

Galéria

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk