Audictus Endorphine - Recenzia

Audictus Endorphine - Recenzia

 

Každý chce mať čo najlepší zážitok z počúvania hudby. Existuje množstvo typov slúchadiel a značiek, takže výber nie je jednoduchý. Najdôležitejšími faktormi, ktoré ovplyvňujú výber tých správnych slúchadiel sú jednoznačne kvalita zvuku, dizajn a ich určenie. Kým človek sediaci pri počítači ocení klasické veľké slúchadlá, športovci preferujú slúchadlá do uší, pri najlepšom aj bezdrôtové. Lenže bezdrôtové slúchadlá s dobrým zvukom a za prijateľnú cenu je ťažké zohnať. V dnešnej recenzii vám zhodnotíme excelentné slúchadlá za úžasnú cenu od menej známej a, povedal by som, aj trošku podcenenej firmy Audictus.

BALENIE

Balenie tohto produktu je jedným slovom normálne a ničím ma neprekvapilo. Išlo o peknú malú škatuľku, v ktorej boli prekvapivo slúchadlá, krátky manuál, kábel na nabíjanie a sada náhradných štupľov v troch rôznych veľkostiach. Na balení bol názov produktu, logo spoločnosti, krátky popis produktu a jeho obrázok.

DIZAJN A SPRACOVANIE

Slúchadlá Audictus Endorphine na mňa svojim moderným dizajnom a spracovaním pôsobia skvelo. Spoločnosť ponúka tri farebné varianty slúchadiel: čierno-zelené, čierno-červené a čierne. Takmer celé slúchadlá sú pogumované a príjemné na dotyk. Zaujal ma kompaktne vymyslený ovládací panel, ktorý je pomerne blízko k pravému slúchadlu. Možno ním slúchadlá zapnúť, upraviť hlasitosť, nabíjať a má v sebe i mikrofón. Pri výrobe produktu bol použitý hlavne plast a guma.

POUŽÍVANIE

Spoločnosť Audictus vykonala pri tomto produkte skvelú prácu. Keď som si nasadil slúchadlá, prekvapilo ma, ako mi sedeli v ušiach, mohol som sa akokoľvek hýbať a kývať hlavou a stále držali perfektne. Keď som ich prvýkrát zapol a pripojil ich k telefónu prostredníctvom bluetoothu, ostal som milo prekvapený. Čo sa týka zvuku, ten bol aj pri vyšších hlasitostiach počúvateľný. Takmer dokonalá harmónia hĺbok, stredov a výšok spojená s perfektnou izoláciou zvuku vo mne vyvolala príjemný pocit. Jediné, čo by som vytkol, je asi iba nie úplne dokonalá čistota zvuku. Nebolo to ale nič také výrazné a nepríjemné.

Výdrž slúchadiel Endorphine je približne päť hodín, čo je celkom obstojný čas na také kompaktné zariadenie, pričom doba nabíjania je okolo dvoch hodín. Bluetooth pri plnom nabití dosahuje približne 10m. Vyzdvihnúť musím aj fakt, že sú vodovzdorné a disponujú stupňom ochrany IPX4. Tento produkt taktiež disponuje funkciou Multipoint Pairing, čo znamená, že si k slúchadlám môžete pripojiť aj viacero zariadení.

Naše hodnotenie

Audictus Endorphine sú podľa mňa výborné bezdrôtové slúchadlá vhodné na akýkoľvek druh športu a aj počúvanie hudby vo voľnom čase. Svojím spracovaním, dizajnom a kvalitou sú schopné konkurovať aj oveľa drahším modelom. Skvelá farba, jednoduchosť používania, vodovzdornosť, dosah, výdrž batérie a mnoho ďalších funkcií, ktoré slúchadlá majú, z nich robia konkurenta väčším firmám. Na cene začínajúcej okolo 23€ si môžete dopriať skvelé slúchadlá, ktoré bohato postačia na akékoľvek používanie.

Klady

  • dizajn
  • kvalita zvuku

Zápory

  • nič

Informácie o produkte

Audictus Endorphine

  • Kategória: Reproduktory a slúchadlá
  • Hmotnosť: 16 g
  • Orientačná cena: 23 €
  • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Audictus

Zobraziť viac

Korekcia: Iveta Szighardtova

Galéria

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk