RECENZIA: Natec Trevi Slim Powerbank - Absolútne dostačujúca powerbanka za drobné

RECENZIA: Natec Trevi Slim Powerbank - Absolútne dostačujúca powerbanka za drobné

 

Určite všetci viete, k čomu sú powerbanky. V podstate sú to prenosné mini nabíjacie stanice pre prakticky čokoľvek, čo má nejaký druh USB konektora.

Nabijete s nimi mobil, tablet, slúchadlá, inteligentné hodinky a mnoho iných zariadení, čo z nich robí celkom užitočnú „hračku“. Využitie pre ne nájdu hlavne cestovatelia, ľudia, ktorí nemajú stále prístup k elektrine, ale kľudne aj študenti či ktokoľvek iný. Každý si potom pri výbere môže vybrať z rôznych modelov, pri ktorých je hlavným parametrom kapacita. Kúpiť pritom môžete powerbanky s veľkosťami od 1 000 mAh do viac než 20 000 mAh. Takým štandardom sa ale stali modely s 10 000 mAh batériami. V dnešnej recenzii sa pozrieme na konkrétny model Trevi Slim od spoločnosti Natec.

BALENIE, SPRACOVANIE A DIZAJN

Trevi Slim mi prišla v oranžovo-bielej krabici, po ktorej bokoch sa nachádzal stručný popis produktu, logo firmy a obrázok produktu. V balení som našiel používateľskú príručku, kábel a powerbanku.
Musím priznať, že sa Natec s dizajnom celkom vyhral, no privítal by som lepšiu kvalitu materiálov. Prevažne pri tomto myslím na boky celého produktu, ktoré sú na hranách nevyhladené a na dotyk dosť drsné. Zvyšok sa mi ale spracovaním páčil a dizajn ma nijak neurazil.

POUŽÍVANIE

Skúsil som powerbanku zopár krát použiť, aby som vedel, aké budú moje pocity z nej. Po prehodnotení všetkého nemôžem povedať, že by som bol sklamaný.

V podstate ide o úplne obyčajnú powerbanku neveľkých rozmerov no výbornej kapacity, ktorá ponúka možnosť nabíjania až dvoch zariadení naraz. Jednoducho sa zmestí kamkoľvek a na svoj účel bohato stačí. Disponuje aj všelijakými ochranami proti poškodeniu zariadenia, ktoré nabíja a mnoho ďalších. Trevi Slim si môžete nabiť dvoma typmi konektorov, teda microUSB a USB-C.

Čo sa týka čísel, jej hmotnosť je 220 gramov a jej rozmery sú: 136x68x15mm.

Naše hodnotenie

Tento produkt by som zhodnotil ako pekný priemer za drobné. Za približne 12 eur si môžete dopriať powerbanku, ktorá sa ničím výrazným nelíši od iných modelov a iných značiek. Spoločnosť Natec odvádza pri svojich produktoch priemernú prácu a požaduje za ňu takmer až smiešne peniaze. Čierna farba pekne ladí s materiálom, kapacita 10 000 mAh je úplne postačujúca a navyše príjemne sadne do ruky, až na tie boky. Neostáva mi nič iné, než produkt odporúčať.

Klady

  • nič významné

Zápory

  • spracovanie na bočnej strane

Informácie o produkte

Natec Trevi Slim Powerbank

  • Kategória: Ostatné
  • Šírka: 135 mm
  • Výška: 68 mm
  • Hĺbka/hrúbka: 15 mm
  • Hmotnosť: 220 g
  • Farba: čierna
  • Orientačná cena: 12 €
  • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Natec

Zobraziť viac

Korekcia: Barbora Krištofová

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk