Je koniec. Onedlho však pokračujeme

Je koniec. Onedlho však pokračujeme

Čo sme prežili a čo očakávame?

Rok 2018 je na svojom konci. Pre Gamesite.sk bol tento rok veľmi špecifickým. Ak by som mal vystihnúť dianie jedným slovom, asi by to bolo slovo ustálenie. Ako isto veľmi dobre viete, v júni sme sa stali súčasťou siete webov Zoznam.sk, čo nám v konečnom dôsledku môže len a len pomôcť, no na to, aby sa to mohlo stať, muselo nastať upokojenie, skontrolovanie munície v zásobníkoch, aby sme sa vedeli pohnúť vpred. A aj keď sme vždy verní nášmu poslaniu, priniesť vám čerstvé novinky a pohľady zo sveta hier, veríme, že so silným partnerom po našom boku to môže byť ešte lepšie.

Plány už existujú a dumalo sa nad nimi veľmi dlho. Plánujeme návrat formátov ako Gamesite News, podcastov, či prípadne aj videorecenzií. Taktiež by sme chceli ponúkať čoraz viac autorských formátov, ako sú tematické články, či komentáre, ktoré ponúkajú náš subjektívny pohľad na určité udalosti alebo témy. Budeme radi, keď budete budúcnosť webu formovať spolu s nami vašimi pripomienkami a hodnoteniami aby sme vedeli, čo sa vám páči, čo preferujete a kam by sme mali smerovať. Robíme to totiž pre vás, našich fanúšikov, tak ako vždy.

V mene redakcie by som sa vám chcel poďakovať za priazeň, ktorou ste nás poctili v roku 2018 a za každý jeden komentár, či už na Facebooku, alebo priamo na stránke. Dúfame, že v tejto symbióze budeme pokračovať aj v roku 2019 a to ešte vo väčšom.

Ďakujeme

Dominik Farkaš

Šéfredaktor Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk