Sľuby sa sľubujú, fanboys sa radujú...

Sľuby sa sľubujú, fanboys sa radujú...

 

Ale len preto, aby sa medzi sebou mohli biť...

Upozorňujem, že nasledujúce riadku obsahujú elementy, ktoré vás môžu rozrušiť.


Teraflop sem - teraflop tam, SSD hore – SSD dole. My budeme mať silnejšiu konzolu a my zas lepšie hry, bla bla bla... Jediný, koho ešte trápi táto vojna sú zarytí fanúšikovia, pre ktorých uznanie, že druhá strana môže mať niečo lepšie je najhlbšie poníženie, ktoré môžu absolvovať. Čo je však najsmutnejšie je, že je to trápne. Ani neviem slovami vyjadriť ako, no skúsim. Ľudia obhajujú produkt, ktorý si len zakúpili, tak isto, ako tí, čo si ho zakúpili na druhej strane, ale idú sa biť do pŕs, že to je lepšie v tom tom a tom a tomto.... Áno, tiež som to robil, keď som mal 7 rokov. Nepoviem, keby sami ten predmet alebo prístroj vyrobili, no oni nadávajú, odsudzujú a pľujú na tých, čo sa rozhodli opačne a tiež si len kúpili niečo, čo sa im páčilo.

Rozum mi stojí, prečo sa to deje? Píšem poslednú dobu kritické články či na Xbox alebo Microsoft, pretože ako dlhoročný užívateľ oboch viem, ktorá konzola má kde chyby a vytknem ich. Samozrejme, inteligenti z radu „fanboy navždy alebo zomriem“ mi idú písať, že ma platí jedna, alebo druhá strana. BODAJ BY! Raz som písal článok aj o tom, že za toto všetko nemáme ani poriadnu odmenu a jednoducho vo svojom voľnom čase prinášame novinky, recenzie a články ľuďom. Môžete si ho prečítať tu, ak ste tak nerobili.

Viete, mať rád svoje veci je dobrá vec, pretože si ich potom vážite a staráte sa o ne tak, aby Vám dlhšie vydržali. No hájiť niečo, čo som si len kúpil a ponižovať druhých, lebo si kúpili niečo iné je zopakujem, trápne. 100 ľudí, 100 chutí a kto som, aby som súdil niekoho iného? Poviem to na rovinu. Som také isté hovno, ako ten, do ktorého sa navážam pre iný vkus na hry ale tým, že to robím len smrdím viac. Zoberte si to ako chcete, no už ma nebavia večné nadávky len preto, že si niekto kúpil konzolu. Kúpilo si ju ďalších 110 miliónov ľudí a nesmrdia tu s trápnymi urážkami druhých.

To, čo sa deje okolo predstavenia nových konzol už začína byť pekná fraška. Sony aj Microsoft trápne skrývajú najpodstatnejšiu vec a čakajú, kto začne prvý. Áno, hovorím o cene. Najnovší počin japoncov, odložiť PS5 konferenciu kvôli udalostiam v USA tiež nie je úplne kóšer. Je smutné, čo sa tam deje, no Amerika nie je celý svet. Samozrejme, to je voda na mlyn indivíduám, ktoré potrebujú rýpať a hádať sa. Prosím vás, zamyslite sa. Aj tým, čo tie spoločnosti vlastnia a riadia je to jedno a nemajú problém spolu vychádzať a spolupracovať, ale vy, čo ste len koneční spotrebitelia sa tu hráte na riaditeľov, ktorí sa bijú do pŕs, aká je ich konzola dobrá. Ešte raz, je to trápne a očakávam, aj v komentároch, že mi niekto na tento článok to isté napíše, no to bude len dôkaz toho, že buď to nepochopil, alebo trpí komplexom, ktorý mu dokáže pozrieť na seba sebakriticky.


Prajem všetkým mier.

Tento text je subjektívnym názorom autora a nereprezentuje názor celej redakcie, alebo webu Gamesite.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk