Razer umocňuje zážitky z mobilného hrania prostredníctvom nových periférií

Razer umocňuje zážitky z mobilného hrania prostredníctvom nových periférií

 

Nový ovládač Razer Raija Mobile a slúchadlá Hammerhead USB-C ANC umožňujú skvelé ovládanie a počúvanie aj na cestách.

RAZER Raija MOBILE

Ovládač Raija Mobile je mobilný gamepad s držiakom telefónu a pripojením Bluetooth, ktorý obohacuje svet mobilných telefónov o plnohodnotný konzolový gamepad. Vďaka štyrom premapovatelným multifunkčným tlačidlám, mechanickým akčným tlačidlám Razer s hmatovou odozvou a nastaviteľnému držiaku telefónu si môžu hráči u svojich obľúbených mobilných titulov vychutnať vylepšenú presnosť a dokonalé pozorovacie uhly.

Pokročilé možnosti nastavenia a personalizácia sú k dispozícii prostredníctvom mobilnej konfiguračnej aplikácie. Razer Raija Mobile podporuje najvýznamnejšie telefóny s Androidom a najväčšie hity mobilného herného sveta, ako sú "Vainglory", "Lineage 2", "Dead Trigger 2", "Gear-Club" a mnohé ďalšie.

RAZER Hammerhead USB-C ANC

Slúchadlá Razer Hammerhead USB-C ANC umožňujú plné ponorenie do hier na cestách a to pri zachovaní drobných rozmerov a nenápadného dizajnu. Prostredníctvom portu USB-C na smartfóne využívajú naplno možnosti technológie aktívneho potláčania hluku (ANC). Účinok je vďaka tomu rovnaký ako u veľkých modelov, avšak bez potreby ich rozmerov.

O úplne špičkovú kvalitu zvuku sa stará technológia duálnych meničov s kombináciou dynamických meničov a varianty Balanced Armature, ktorá zaisťuje dokonalú rovnováhu medzi hlbokými basmi a jasne vykreslenými výškami. Zabudovaný digitálno-analógový konvertor (DAC) spracováva signál v kvalite 24 bit / 96 kHz a je tak zárukou čistého, nekomprimovaného zvuku. Slúchadlá sú osadené penovými špičkami Comply, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie, bezpečné osadenie v uchu a lepšiu izoláciu pred okolitým hlukom. Spomínané technológie doplňuje ovládanie na kábli, mikrofón, pevné hliníkové telo slúchadiel a oplietané káble, ktoré sa nezamotávajú.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk