Intenzívny predaj smartfónu Oppo R7

Intenzívny predaj smartfónu Oppo R7

 

Od svojho oficiálneho uvedenia na trh minulý mesiac, Oppo R7 sa stal úspešným hitom na trhu s mobilnými telefónmi tým, že si okamžite získal srdcia nespočetného množstva fanúšikov.

Robotníci v Oppo nie sú zvyčajne v centre pozornosti, no tým, že videli, že ich výrobky majú vysoké uznanie, sa odhodlali prehovoriť viac o R7 cez ich internú online komunitu Oppo.

Prísna kontrola kvality - opakovaným drop testom

Jeden montážny pracovník povedal, že "vstáva skôr ako kohút a pracuje ako kôň", čo je v dôsledku vysokého predajného tempa R7 s cieľom uspokojiť dopyt trhu. Automatizované výrobné linky zabezpečujú neustálu produkciu v pohybe, no smartfóny prechádzajú ešte rukami špecializovanými odborníkmi, ktorí zabezpečujú, že o niektoré aspekty výroby je starostlivo postarané, ako je kontrola kvality.

Výrobné linky Oppo SMT tvrdo pracujú, aby uspokojili dopyt

Podľa maloobchodných údajov monitora "Sino Market Research", Oppo R7 sa stal najrýchlejšie predávaným telefónom v pevninskej Číne. Od kupujúcich získavajú výborné hodnotenia vďaka rýchlemu bootovaniu, žiadnemu zamŕzaniu, vynikajúcemu dizajnu s dokonalou komfortnou manipuláciou a bezkonkurenčnou hodnotou za dané peniaze. To sú len niektoré z pozitívnych komentárov od kupujúcich na významých on-line maloobchodných lokalitách.

Keď Oppo R7 prišiel na trh, okamžite sa vypredal vďaka jeho rozmanitým funkciám. V porovnaní s predošlou R5, R7 poskytuje komplexné inovácie - optimálne umiestnený 8-megapixelový predný fotoaparát a 13+megapixelový zadný s technológiou Flash Shot, ktorá umožňuje užívateľovi, aby dokonale zachytil pominuteľné okamihy. Okrem toho, R7 je spojená so špičkovou nabijacou technológiou VOOC Flash Charge, ktorá nahromadí za 5 minút nabíjania dostatok energie pre dvojhodinovú konverzáciu.

Zdroj: Oppo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk