Honor 7: nová vlajková loď značky honor prichádza do Európy

Honor 7: nová vlajková loď značky honor prichádza do Európy

Značka mobilných telefónov a príslušenstva Honor na dnešné londýnskej akcii predstavila európsku verziu svojej novej vlajkovej lode - 5,2 "smartphonu Honor 7.

Telefón s odolným celokovovým telom ponúka rad inovatívnych funkcií, ako programovateľné smart tlačidlo, dotykový senzor s podporou gest a kompatibilitu so všetkými lokálnymi LTE štandardmi.

George Zhao, prezident značky Honor, pri príležitosti uvedenia novej vlajkovej lodi uviedol: "Honor 7 je stelesnením našej filozofie vyrábať telefóny na mieru súčasnej" internetovej "generácie. K tomu prispievajú najmä presne navrhnuté rozmery s optimálnym rozmiestnením ovládacích prvkov, špičková kvalita prevedenia celokovového tela a množstvo inteligentných a multimediálnych funkcií pre všetkých kreatívnych užívateľov. "Celokovové telo a pohodlné ovládanie jednou rukou


Telo Honor 7 je vyrobené z odolného kovu s tenkou keramickou vrstvou. Táto úprava dodáva zariadeniu prémiový vzhľad. Veľkosť prístroja s uhlopriečkou 5,2 "a špecifické umiestnenie ovládacích prvkov zaisťuje pohodlné ovládanie telefónu jednou rukou.Ešte chytrejšia čítačka odtlačkov prstov


Bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov umožňuje veľmi rýchlu 360 stupňovú autentifikáciu užívateľa a vďaka špeciálnemu algoritmu tiež schopnosť "učenia sa" počas používania pre ďalšie zvýšenie presnosti overenia. Čítačka umožňuje okrem autentifikácie tiež priradenie gest, vďaka ktorým možno napríklad prijať hovor alebo zaobstarať fotografiu.

Výkon a funkcie pre neustále pripojenie


Smartphone Honor 7 je poháňaný osemjadrovým procesorom HiSillicon Kirin 935. K vysokému výkonu ďalej dopomáha 3 GB operačná pamäť. Vnútorné úložisko poskytuje 16GB kapacitu. Základná doska v tvare L významne znižuje zahrievanie celého prístroja.Technológia Huawei Signal + a duálna anténa zaručia najvyššiu možnú dostupnosť mobilného signálu vo všetkých situáciách. Prístroj sa môže tiež pýšiť plnou podporou všetkých lokálnych LTE pásiem.

Batéria s kapacitou 3.100 mAh poskytuje dlhú výdrž na jedno nabitie a funkciu pre ultra rýchle nabíjanie. Vďaka možnosti reverzného nabíjania môže Honor 7 poslúžiť ako zdroj napájania pre ostatné prístroje.Multimédiá k podpore vašej kreativity


Jedným z hlavných lákadiel Honor 7 je hlavný fotoaparát s rozlíšením 20 MP a množstvom kreatívnych fotografických funkcií. Snímač Sony IMX 230, vlastné PDAF technológie pre rýchle ostrenie a svetelnosť f / 2.0 umožňujú obstaranie ostrej fotografie aj v zlých svetelných podmienkach, a to už za 0,1 sekundy. Predný širokouhlý 8MP fotoaparát so svetelnosťou f / 2.4 dopĺňa zabudovaný LED blesk a množstvo kreatívnych funkcií pre automatické skrášlenie vzhľadu pleti, či pre panoramatické selfies.

Intuitívne ovládanie a chytré funkcie


Honor 7 bol navrhnutý pre čo najpohodlnejšie ovládanie jedno rukou a plnohodnotné surfovanie po internetových stránkach. Na ľavom boku telefónu tak pribudlo smart tlačidlo s programovateľnými funkciami a podporou vyhľadávacích funkcií Google. Ergonomicky umiestnená čítačka odtlačkov prstov sa dá využiť ako spúšť fotoaparátu pre pohodlné obstaranie selfie.

Pre ešte intuitívnejšie používanie obsahuje Honor 7 tiež množstvo funkcií ovládaných hlasom. Hlasovým príkazom tak možno telefón prebudiť z uzamknutého stavu alebo stratený Honor 7 vyhľadať. Zaujímavou funkciou je aj vytvorenie snímky obrazovky zaklepaním kĺbom prsta na displej.Lokálna dostupnosť


Mobilný telefón Honor 7 v najbližších týždňoch zavíta aj na Slovensko. Lokálna dostupnosť a cena budú čoskoro oznámené.

Zdroj: Honor

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk