Robte skvelé selfie aj v tme s Lenovo VIBE S1 Lite

Robte skvelé selfie aj v tme s Lenovo VIBE S1 Lite

 

Dnes na veľtrhu CES v Las Vegas spoločnosť Lenovo predstavila nový Lenovo VIBE S1 Lite – dokazujúci, že cenová dostupnosť, výkon a zábava môžu ísť ruka v ruke.

Nie každé fotenie prebieha pri jasnom osvetlení a perfektný selfie záber doplatí na tlmené svetlo. Tak Lenovo VIBE S1 Lite vybavili 8MPx predným fotoaparátom s 5-dielnym objektívom pre nulové skreslenie záberu, obrazovým snímačom Sony a zabudovaným selfie bleskom, aby zvýšili objem zachyteného svetla.

Chcete si urobiť skupinovú selfie fotku - ‘groupie’? Funkcia panorama selfie dostane do záberu všetkých a retušovací softvér sa postará o to, aby mohli byť všetci spokojní so zdieľaním na sociálnych médiách. A nezostali len pri selfie záberoch, pridali tiež 13MPx PDAF zadný fotoaparát a duálny LED CCT zadný blesk, ktorý sa postará o jasnejšie farby záberov vždy, keď slnko zapadne.

Lenovo VIBE S1 Lite, pripravený na všetky druhy zábavy, je vybavený 5.0” širokouhlým Full HD displejom a používatelia sú mobilní aj vďaka jeho výkonnej 2700mAh batérii, s ktorou môžu prehrávať filmy alebo hudobné videá celé hodiny. Navrhli ho tak, aby zvládal všetko streamovanie, sťahovanie a multitasking, ktorý používatelia očakávajú, a to vďaka 64-bit MTK 6753 osemjadrovému 1.3 GHz procesoru a možnosti LTE pripojenia. Zabudovaná pamäť s kapacitou 16GB s možnosťou rozšírenia až do 32GB cez microSD kartu znamená, že tento smartfón má dosť miesta na hudbu, filmy, hry aj fotky.

A to nie je všetko. Lenovo VIBE S1 Lite dobre vyzerá a je aj príjemný do ruky vďaka kovovému rámu a ergonomicky zaoblenej zadnej časti, čím je výrazne pohodlný a má elegantný vzhľad. Bude dostupný v matnej bielej a matnej modrej farbe.

Ceny a dostupnosť

S cenou od 229 EUR bude Lenovo VIBE S1 Lite dostupný koncom marca 2016.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk