Xperia M5: Nový smartfón vyššej strednej triedy od Sony

Xperia M5: Nový smartfón vyššej strednej triedy od Sony

 

Spoločnosť Sony Mobile predstavila nový smartfón Xperia M5, ktorý vďaka pokrokovým riešeniam fotoaparátu, dizajnu, batérie a výkonu obohatí svoj už aj tak pôsobivý rad mobilných zariadení.

Xperia M5 prináša pôsobivý zadný fotoaparát s rozlíšením až 21.5MP a vďaka 0,25-sekundovému hybridnému automatickému zaostreniu urobíte záber vždy v tej správnej chvíli. Vďaka schopnosti robiť video záznamy v 4K rozlíšení ponúka Xperia M5 kvalitu a výkon kompaktného digitálneho fotoaparátu. Xperia M5 takisto má výkonný 13MP predný ‘selfie fotoaparát’, ktorý tiež disponuje integrovaným automatickým zaostrovaním a Full-HD video nahrávaním. Vďaka ostrému, jasnému a živému 5” Full HD displeju vaša obľúbená zábava so Sony naozaj ožije.

Technológia Mobile BRAVIA® Engine 2 teraz prináša lepšiu ostrosť a kontrast pre pôsobivé sledovanie obsahu. IPS displej zasa zaistí skvelý zážitok zo sledovania (z akéhokoľvek uhla) a reálne farby od okraja po okraj. Vyznačuje sa tiež odolnosťou proti vode a prachu a vďaka rohom z nehrdzavejúcej ocele je tiež odolný proti nárazom.

Xperia M5 sa môže pýšiť veľkou, 2,600mAh batériou, ktorá má výdrž až dva dni, takže si nemusíte robiť starosti s jej každodenným nabíjaním. Pôsobivý 64-bitový osemjadrový procesor MediaTek Helio X10 s taktom 2.0 GHz s 3GB RAM zabezpečuje úžasný výkon a rýchlosť, ktoré optimalizujú výdrž batérie.

Navyše, ultrarýchle pripojenie smartfónu podporuje 4G, vďaka čomu je sťahovanie audio a video obsahu naozaj rýchle. Xperia M5 tiež má rozšíriteľnú pamäť s microSD kartou vo veľkosti až do 200GB a bude dostupná aj vo variante Dual SIM. Xperia M5 bude na Slovensku dostupná v druhej polovici februára. Celý zoznam špecifikácií produktu nájdete na webových stránkach Sony.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk