Zažite dobrodružstvo s novými smartfónmi Acer Liquid Zest

Zažite dobrodružstvo s novými smartfónmi Acer Liquid Zest

 

Acer predstavil smartfóny Liquid Zest, medzi ktoré patria modely Liquid Zest a Liquid Zest 4G, ktoré sú určené pre tých, ktorí hľadajú dokonalú rovnováhu medzi aktívnym životným štýlom a životom na sociálnych sieťach.

Spoločnosť Acer vyvinula smartfóny Acer Liquid Zest pre užívateľov, ktorí trávia čas na sociálnych sieťach v rozumnej miere, radi počúvajú streamovanú hudbu, a zároveň chcú byť v spojení so svojimi priateľmi aj na cestách. Môžu sa pochváliť operačným systémom Android 6.0, ktorý sa ľahko ovláda aj prispôsobuje a prináša vďaka obom kamerám živé multimediálne zážitky. Tieto kamery sú ideálne pre fotografovanie aj natáčanie videa a zachytenie všetkých vašich dobrodružstiev.

Určené pre mestský spôsob života

Smartfóny Liquid Zest a Liquid Zest 4G sa môžu pochváliť dizajnom, ktorý je ako funkcionalistický, tak tenký a kompaktný. Tento moderný vzhľad je k dispozícii v čiernej farbe Midnight Black a bielej Daylight White. Cenovo výhodné kompaktné smartfóny Liquid Zest sú vybavené najlepšími displejmi, zvukom a kamerami, aby ste si mohli užiť aj zachytiť svoje každodenné dobrodružstvo.

Dokonalosť v každom detaile

Smartfóny Liquid Zest s 5" HD IPS displejom sa môžu pochváliť technológiou Zero Air Gap, ktorá odstraňuje vzduchovú medzeru medzi sklom a LCD panelom, čo má za následok zníženie odleskov a zlepšenie čitateľnosti aj na jasnom slnečnom svetle. Liquid Zest sú tiež vybavené dotykovou technológiou On -Cell, ktorá presunula dotykovú vrstvu na vonkajší povrch skla pokrývajúcu displej, vďaka čomu už nie je potrebná dotyková podkladová vrstva.

Acer BluelightShield je aplikácia, ktorá používateľom umožňuje znížiť úroveň vyžarovania modrého svetla a zmierniť tak jeho následky, čo má za následok lepšie pohodlie pri sledovanie displeja. Oba modely Liquid Zest sú majú HD displej s rozlíšením 720 × 1 280 px, ktorý užívateľom umožní zobraziť čistejšie a ostrejšie fotografie. so smartfónmi Liquid Zest môže každý ich majiteľ ľahko ukladať a zdieľať svoje spomienky!

Zachyťte svoj svet

8 Mpx zadný fotoaparát so svetelnosťou F2.0 a automatickým zaostrovaním spoločne s 5Mpx prednou kamerou so širokým uhlom záberu zachytí vzrušujúce okamihy každého vášho dobrodružstva. Smartfóny Liquid Zest a Liquid Zest 4G sú tiež vybavené LED bleskom a riadením expozície, ktorá umožňuje pohodlne oddelené nastavenia jasu a ostrenia. Hlavný zadný fotoaparát je vybavený objektívom s 85 ° širokým uhlom záberu, vďaka ktorému sa vám na vašu fotografiu ľahko zmestí celá scéna.

Ničím nerušené počúvanie

Vďaka funkcii DTS Sound Studio u Liqud Zest a DTS HD Premium Sound u Liquid Zest 4G si budú môcť poslucháči na cestách vychutnať široko priestorový zvukový zážitok. Rovnako tak sa môžu tešiť na zvuk s vysokým rozlíšením High Resolution Audio, ktorý prináša realistickejšie zvukové podanie s širším spektrom a jasnejšími vokálmi. Budete si tak môcť vychutnať vysoko kvalitný zvuk prakticky kdekoľvek.

Popustite uzdu svojmu vnútornému hráčovi

Oba modely Liquid Zest majú predinštalované aplikácie Acer GameZone pre nekompromisný herný zážitok. Vďaka nej majú užívatelia jednoduchý prístup k najobľúbenejším hrám a môžu svoje zážitky zdieľať so svojimi priateľmi.

Cena a dostupnosť

Acer Zest bude v oblasti EMEA k dispozícii v apríli za ceny od 2 990 Kč / € 109.
Liquid Zest 4G bude v oblasti EMEA k dispozícii v máji za ceny od 3 990 Kč / € 149.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk