Niantic začal banovať cheaterov v Pokémon GO

Niantic začal banovať cheaterov v Pokémon GO

Hráči, ktorí pri chytaní Pokémonov podvádzali, stratia prístup k svojmu účtu.

Niantic v oficiálnom vyhlásení na svojom webe oznámil, že účty hráčov, ktorí "mali neférovú výhodu a zneužívali Pokémon GO", budú zrušené.

Našou hlavnou prioritou v Pokémon GO je poskytovať férové a zábavné zážitky všetkým hráčom. Ak náš systém rozhodne, že ste podvádzali, dostanete email s oznámením, že Váš účet bol zrušený.

Vývojársky tím Pokémon GO

Hráči tak už nebudú môcť využívať podvody ako napríklad emulátory na PC, automatizovaných botov alebo aplikácie na "stopovanie" Pokémonov. Ak si myslíte, že bol Váš účet zrušený neprávom, máte právo kontaktovať zákaznícku podporu a účet môže byť navrátený do pôvodného stavu. Tento krok bol určite nevyhnutný, no je otázne, či neprišiel neskoro.

V predchádzajúcich aktualizáciách Niantic zakázal používanie pomocných aplikácií na hľadanie Pokémonov v okolí a úplne sa zmenil systém hľadania blízkych Pokémonov. Tiež sa nedávno objavila aféra, keď niektorí hráči získali určitých legendárnych Pokémonov, ktorí v hre nemali byť dostupní. Niantic to vyriešil tak, že ich všetkým hráčom odobral.

Zdroj: Niantic, IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk