Acer predstavuje elegantné smartfóny Liquid Z6E

Acer predstavuje elegantné smartfóny Liquid Z6E

 

Liquid Z6E je elegantný, kompaktný a cenovo dostupný mobilný telefón s Androidom, ktorý zabezpečuje rovnováhu medzi osobným a pracovným životom, či už ho budete používať doma, v kancelárii alebo na cestách. Nový Liquid Z6E poskytuje vďaka HD IPS displeju a elegantnému zakrivenému 2.5D sklu, ktoré ho prekrýva, vynikajúce zážitky zo zábavy.

Súčasná klasika

Smartfóny Liquid Z6E sú určené pre tých, ktorí túžia po plnohodnotných a intuitívnych zariadeniach, vďaka ktorým budú môcť zostať produktívni aj na cestách. Každé z týchto zariadení sa môže pochváliť minimalistickým dizajnom a elegantným 2.5D zakriveným sklom. K dispozícii sú v ako matnej čiernej, tak aj v bielej farbe pre nadčasovú eleganciu. Vďaka širokým pozorovacím uhlom IPS displeja sa môžete spoľahnúť na to, že farby zostanú u oboch modelov kvalitné bez ohľadu na to, pod akým uhlom sa na obrazovku pozeráte.

Čistý výkon

Liquid Z6E využíva operačný systém Android 6.0, je vybavený výkonným štvorjadrovým procesorom a má dve kamery pre zhotovovanie vysoko kvalitných fotografií a videí kdekoľvek na cestách. Smartfóny Liquid Z6E sú nabité funkciami a napriek tomu tenké a kompaktné s 5 "HD IPS displejom. Liquid Z6E je vybavený 5Mpx hlavnou kamerou s automatickým zaostrovaním a 2Mpx prednou kamerou pre zachytenie vzrušujúcich okamihov s ostrými detailmi.

Kompletná kontrola

Technológia BlueLightShield znižuje mieru vystavenia modrému svetlu, ktoré môže byť potenciálne škodlivé a to pomocou úpravy jasu a farebného odtieňa.
Acer BluelightShield účinne znižuje únavu očí tým, že upravuje farebný odtieň i jas, čím redukuje mieru emisie modrého svetla vychádzajúceho z obrazovky. Ponúka štyri režimy použitia:

  • Malá redukcia: znižuje emisie modrého svetla LED podsvietenia o 18%, čo je rovnako účinné ako bežné anti-blue-light okuliare.
  • Stredne veľká redukcia a veľká redukcia: znižuje emisie modrého svetla LED podsvietenia o 36% a 54%.
  • Režim Long Hours: odborne vyladený optickými inžiniermi pre zníženie únavy očí pri dlhodobom sledovaní obrazovky.

Cena a dostupnosť

Liquid Z6E je v oblasti EMEA k dispozícii teraz za ceny od 2 690 Kč / 99 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk