Acer predstavil nový tablet s Quantum Dot displejom

Acer predstavil nový tablet s Quantum Dot displejom

Aj vďaka štvorici reproduktorov s patentovaným subwooferom, ktorý prináša úderný zvuk, je nový model Iconia Tab 10 stvorený pre konzumáciu multimédií nech už doma či na cestách.

Spoločnosť Acer predstavila niekoľko 10" tabletov, medzi ktoré patria nový Iconia Tab 10 (A3-A50) navrhnutý pre špičkové multimediálne zážitky a nový Iconia One 10 (B3-A40FHD) s dvojicou microUSB pre flexibilnú možnosť pripojenia.

Vďaka 4-jadrovým procesorom MediaTek a operačnému systému Android 7.0 Nougat prinášajú tieto nové tablety rýchle reakcie a až 8-hodinovú výdrž na batérii. Širokoúhly IPS displej poskytuje spoločne s reproduktormi s piatimi magnetmi skvelé audiovizuálne zážitky, zatiaľčo sa bezdrôtové pripojenie 802.11ac stará o rýchle pripojenie k sieti.

Iconia Tab 10 - Verné farby a úderný zvuk

Iconia Tab 10 (A3-A50) bol navrhnutý s ohľadom na konzumáciu multimediálneho obsahu a vybavený displejom s technológiou kvantových bodiek (Quantum Dot), vďaka ktorej ponúkne širší rozsah farieb spoločne s vyšším jasom, hlbšiu saturáciu a väčšiu presnosť pre dramaticky realistickejší obraz. Patentovaný subwoofer od Aceru ponúka mimoriadne úderný zvuk pri zachovaní štíhleho profilu o hrúbke menej než 9mm, zatiaľčo štvorica reproduktorov poskytuje bohatšie a podmanivejšie zvukové zážitky. Iconia Tab 10 taktiež má predinštalovanú aplikáciu Acer MediaMaster, ktorá používateľom umožňuje nastaviť predvoľby pre rôzne typy filmov či hudby.

Iconia One 10 - Vyššia produktivita vďaka dvom portom microUSB

Iconia One 10 (B3-A40/B3-A40FHD) ponúka vďaka dvojici portov microUSB a podpore OTG (On-The-Go) vyššiu produktivitu, pretože umožňuje nabíjanie tabletu pri súčasne pripojenom externom zariadení, ako je externé úložisko či myš, zatiaľčo k nemu môže byť zároveň pripojená napríklad Bluetooth klávesnica. Operačný systém Android 7.0 taktiež podporuje viacero okien súčasne a rýchle prechádzanie medzi aplikáciami, čo ďalej zvyšuje všestrannosť tohto zariadenia.

Chytré nástroje Smart Tools, ktoré zjednodušujú úlohy

Nové tablety Iconia Tab 10 a Iconia One 10 sú vybavené inteligentnými nástrojmi vyvinutými spoločnosťou Acer, ktoré zjednodušujú každodenné úlohy:

  • EZ WakeUp - Pomocou jednoduchého gesta sa tablet prebudí a spustí predom vybranou aplikáciou.
  • EZ Snap - Umožňuje jednoduché zachytenie snímky obrazovky jedoduchým stlačením troma prstami. Snímky potom možno jednoducho editovať a zdieľať.
  • EZ Mode - Umožňuje používateľom prispôsobiť rozhranie systému, a to tak, aby bol pri zdieľaní tabletu s rodinou, priateľmi alebo deťmi obmedzený prístup ku konkrétnym aplikáciám a dátam.
  • Memory Cleaner - Slúži pre správu pamäti, úložiska a aplikácií. Optimalizuje funkčnosť systému.

Acer Iconia Tab 10 bude k dispozícii v októbri za cenu od 249€, Acer Iconia One 10 bude k dispozícii v júli za cenu od 178€.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk