Lenovo prináša nový Moto Z2 Play a Moto Mods

Lenovo prináša nový Moto Z2 Play a Moto Mods

 

Minuloročné Moto Z s Moto Mods dali ľdom do uk také možnosti, aké od telefónov predtým neočakávali. Či ide o premietanie videí na 70-palcovej obrazovke na akomkoľvek mieste, alebo premenu telefónu na fotoaparát s 10x optickým priblížením, platforma Moto Mods prináša mnohé inovatívne mobilné riešenia.

Ekosystém Moto Mods však naďalej rastie. Lenovo experimentuje s ďalšími Moto Mods. S ďalšou generáciou produktov si môžete vyskúšať, ako sa dá zmeniť váš smartfón.

Moto Z2 Play: Tenší, ľahší a rýchlejší

Druhá generácia Moto Z2 Play prichádza s tenším a ľahším dizajnom, no zároveň s vysokým výkonom, na aký ste zvyknutí. Naďalej však ponúka zážitok z transformácie vďaka Moto Mods.

Celokovový dizajn Moto Z2 Play nielen skvelo vyzerá, ale je hlavne odolný voči každodennému používaniu. Na 5,5" FullHD Super AMOLED displeji si dokonale vychutnáte každý detail bez ohľadu na to, na čo sa pozeráte. Batéria udrží váš smartfón v akcii až 30 hodín a s osemjadrovým procesorom s taktom 2,2GHz sa ľahko prehupnete do ďalšieho dňa. Zabudli ste si svoj Moto Z2 Play nabiť v noci? Žiadny problém - Moto Z2 Play si nabijete na ďalších 8 hodín používania už za 15 minút.

Kombinácia laserového autofokusu a technológie dual autofokus pixel na Moto Z2 Play vám zabezpečí jasnejšie a ostrejšie fotografie, aj v prípade slabého osvetlenia. Laserový autofokus novej generácie má rozšírenú vzdialenosť až na 5 metrov, takže dokážete zaostriť na objekty v tme vzdialené až trikrát ďalej. S 5MPx prednou kamerou a bleskom s dvojitým farebným vylepšením budú vaše selfie fantastické - ráno, na obed aj v noci.

Moto Z2 Play ponúka skvelé Moto zážitky. Funkcia Night Display automaticky v noci upraví obrazovku na teplejšie tóny a minimalizuje modré svetlo, ktoré by vás mohlo rušiť počas spánku. Nová služba Moto Voice je pripravená poskytnúť vám akékoľvek užitočné informácie, ako sú správy o počasí, údaje z vášho kalendára alebo automaticky spustí aplikácie bez toho, aby ste sa museli smartfónu dotknúť alebo ho odomknúť. S prepracovanou čítačkou odtlačkov prstov môžete aktivovať jedno navigačné tlačidlo pre rýchle prechádzanie medzi obrazovkami. Potiahnite prst doľava a vrátite sa späť, potiahnite ho vpravo a zobrazte si posledné aplikácie, stlačením sa vrátite domov a dlhým podržaním tlačidla telefón zamknete. A bez tlačidiel, ktoré by vám prekážali na displeji, získate oveľa lepší pohľad.

Hoci je tento precízne vytvorený smartfón impozantný sám o sebe, Moto Z2 Play môžete okamžite premeniť na to, čo potrebujete, keď ho spárujete s Moto Mods.

Moto Mods: Choďte za hranice smartfónu

Minulý rok Lenovo predstavilo Moto Mods, aby svojim smartfónom pridali nové transformačné funkcie, ktoré neboli k dispozícii na iných smartfónoch. Teraz prinášajú ešte viac možností v oblasti modularity mobilov.

Zmeňte spôsob, akým sa hráte

Prevezmite kontrolu nad vašimi mobilnými hrami pomocou Moto GamePad. Nový Moto Mod úplne jednoducho premení váš Moto Z na vreckovú hernú konzolu. Použite dvojité ovládacie páčky, D-pad a štyri akčné tlačidlá pre skutočný zážitok z hry bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. A vďaka vstavanej batérii s kapacitou 1035mAh si ešte aj dlhšie zahráte.

Vysokokvalitný zvuk

JBL SoundBoost 2 zabezpečí prehrávanie hudby v plnej kvalite až počas 10 hodín. Vďaka vodeodpudivému povrchu váš hudobný maratón nezastaví ani ľahký letný dážď. Bude dostupný v červenej, modrej alebo v čiernej farbe a prvotriedny dizajn vás upúta už na prvý pohľad, pričom s vylepšenými kontúrami vám do dlane sadne ako uliaty.

K dispozícii je tiež nová aplikácia My JBL SoundBoost 2, vďaka ktorej si môžete upraviť výsledný zvuk presne podľa vašich očakávaní. Či už počúvate hudbu, sledujete videá alebo dokonca fandíte obľúbenému tímu, vstavaný stojan na stôl vám poskytne mimoriadne audio-vizuálne zážitky. Všetko v okamihu, bez nutnosti párovania.

S rýchlou nabíjačkou TurboPower nabíjate kdekoľvek

Vyberte si spôsob nabíjania s Moto TurboPower Pack. Keď to bude potrebovať, okamžite si môžete zvýšiť výdrž batérie až o ďalší deň. Alebo nabite svoj telefón na cestách rýchlo (až do 15W), keď nemôžete strácať čas a potrebujete energiu. Stačí 20 minút nabíjania a získate 50% kapacity batérie.

Nabíjajte so štýlom

Zbavte sa káblov a neporiadku s novým Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním. Pridajte do vášho Moto Z rýchle bezdrôtové nabíjanie (až do 10W) v ultra štýlovom dizajne. Je navyše k dispozícii vo viacerých prevedeniach, aby sa mohol prispôsobiť vášmu štýlu.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk