ARCHOS rozširuje svoju ponuku 4 novými smartfónmi

ARCHOS rozširuje svoju ponuku 4 novými smartfónmi

 

ARCHOS sa rozhodol rozšíriť svoju ponuku o nové technologicky vyspelé smartfóny. Modelový rad Diamond doplnia 2 nové modely navrhnuté od Nubia a prinášajú tak najmodernejší hardware a jedinečné rozhranie pre rozsiahle užívateľské zážitky, najmä vo fotografovaní. Navyše s novou radou Sense, uvádza ARCHOS na trh 2 nové robustné modely bez rámčeka. Táto rada reaguje na vyvíjajúci sa trh s využívaním smartfónov, kedy užívatelia vyžadujú stále lepšie rozlíšenie obrazovky, plynulosť, fotografovanie a odolnosť svojich smartfónov.

ARCHOS Diamond Alpha

Táto vlajková loď strednej triedy smartfónov, ktorá je alternatívou konkurenčným modelom Honor, prichádza v kovovom puzdre, ktoré ponúka 5.2-palcový Corning Gorilla Glass 3, Full HD displej, procesor série Octadia Qualcomm Snapdragon 652, 4GB RAM a 64 GB úložného priestoru rozšíriteľného pomocou microSD karty.

Tento smartfón bol navrhnutý pre fotografovanie, ktoré je dôležitou súčasťou každodenného používania. V skutočnosti je jeho zadná 13MP kamera SONY dvoj-senzorová (čiernobiely, farebný) a 16MP predná kamera ponúka fotografom a milovníkom videa, 4K nahrávanie a komplexnú sadu filtrov a režimov.

ARCHOS Diamond Alpha bude dostupný od júla 2017 za 403,19 EUR.

ARCHOS Diamond Gamma

Prináša jedinečne tenké hliníkové prevedenie (menej ako 8 mm) a je vybavený 5,5-palcovým HD 2.5D IPS displejom, 64-bitovým 8-jadrovým procesorom Qualcomm, 3GB RAM a 32GB úložného priestoru rozšíriteľného až o 128 GB. Zadnú kameru Samsung s 13MP dopĺňa predná 5MP kamera a 3000mAh batéria a to všetko na systéme Google Android 7.1.1.
Sada funkcií pre fotografovanie umožňuje každodennú umeleckú kreativitu:

  • funkcia klonovania umožňuje nápadité fotografie s duplikovaním objektov viackrát v jednom snímku.
  • spomalenie záberu urobí zábery ešte efektnejšie
  • vďaka panoramatickému režimu je možné zachytiť celý výhľad a panorámu krajiny.

ARCHOS Diamond Gamma bude dostupný od júla 2017 za 223,79 EUR.

ARCHOS Sense 55 S

Ponúka mimoriadne ľahké a čisté prevedenie s takmer bezokrajovým 5palcovým IPS Full HD displejom (80% prednej plochy telefónu tvorí obrazovka) žiariacim podaním farieb. Výbavu smartfónu tvoria 2 GB RAM a 16 GB úložného priestoru. Kamera s duálnym senzorom (8MP + 8MP), snímačom odtlačkov prstov pre vyššiu úroveň zabezpečenia, batériou 3000 mAh a systémom Google Android 7.
ARCHOS Sense 55 S bude k dispozícii v júli 2017 za 206,69 EUR.

ARCHOS Sense 50 X

Robustná konštrukcia vyhovujúca štandardu IP68 odolná proti poškriabaniu, prachu a vode pri ponorení počas 30 minút do hĺbky 1 metra. Prevádzkové teploty sú od -20C do + 55C °. Je vynikajúci pre športy a náročné aplikácie vďaka 5" FHD displej s Gorilla Glass 4. Ponúka štvorjadrový processor Mediatek MT6737 na 1,5 GHz, 3 GB pamäte RAM a 32 GB úložného priestoru, ktorý je možné rozširovať až na 128 GB vďaka integrovanému slotu na microSD. Je napájaný batériou 3500mAh a vybavený systémom Google Android 7.

ARCHOS Sense 55 X bude k dispozícii v júli 2017 za 270,89 EUR.

ARCHOS Sense 55 X je skvelý spoločník pre profesionálnych remeselníkov, outdoorových pracovníkov a všeobecne pre všetkých, ktorí už náhodne poškodili smartfón a hľadajú zariadenie, ktoré vyzerá dobre a je odolné.

Zdroj: Archos

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk