Motorola predstavila Moto Z2 Force a nový Moto Mod

Motorola predstavila Moto Z2 Force a nový Moto Mod

 

Motorola v New Yorku predstavila svoj doteraz najpokročilejší smartfón v histórii – Moto Z2 Force. Spolu s novým telefónom spoločnosť predstavila aj nový Moto Mod, ktorý vám umožní zachytiť všetko naokolo. Doslova. Tieto zariadenia nastavili nový štandard v oblasti inovácií smartfónov. Umožňujú vám užívať si vaše záľuby a spojiť sa s okolitým svetom novým a zmysluplným spôsobom.

Toto oznámenie je pokračovaním júnového globálneho predstavenia Moto Z2 Play a kolekcie nových Moto Modov, vrátane GamePad, JBL 2 SoundBoost, bezdrôtového nabíjacieho obalu a Modu podporujúceho rýchle nabíjanie TurboPower.

Moto Z2 Force: Bezpečný, odladený a výkonný

Nový Moto Z2 Force v sebe kombinuje štíhly a celokovový dizajn vytvrdený špeciálnym hliníkom série 7 000 a unikátnou technológiou Moto ShatterShield s 5,5-palcovým Quad HD AMOLED displejom, ktorý je odolný voči prasknutiu a rozbitiu.

Celodenná výdrž batérie nového Moto Z2 Play a rýchle nabíjanie TurboPower prináša slobodu na cestách. O bezkonkurenčný výkon sa postará výkonný Qualcomm Snapdragon 835 Mobile Platform a najrýchlejšie dostupné mobilné pripojenie s Gigabit LTE. Nový model Moto Z ponúka dvojité 12 MPx kamery, jednu čiernobielu a jednu farebnú pre zachytenie hĺbky scén. Rovnako ako Moto Z2 Play, aj Moto Z2 Force disponuje tiež najnovšími Moto Experiences.

Moto Z2 Force je kompatibilný aj s Moto Modmi, vďaka čomu môžete používať svoj mobil úplne novými spôsobmi – môžete ho okamžite premeniť na 360° fotoaparát, hernú konzolu, výkonný stereo reproduktor, video projektor alebo externú batériu.

360-stupňová kamera zachytí všetko

Jednoducho prichyťte nový 360 Camera Moto Mod na váš Moto Z a premeňte ho na 360-stupňovú kameru, ktorá zachytí všetko. Stlačením jedného tlačidla môžete zaznamenať interaktívne 360-stupňové video v rozlíšení 4K s úžasným 3D zvukom. Zachyťte úplne novú perspektívu so 150-stupňovým ultraširokouhlým objektívom.

Dostupnosť

Naša nová vlajková loď Moto Z2 Force s 360 Camera Moto Mod-om bude dostupná v rôznych krajinách v Európe, na Strednom východe a v Afrike koncom tohto leta.

Zdroj: Motorola, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk