Na porazenie Moltresa v Pokémon GO vám stačí kopa kameňov

Na porazenie Moltresa v Pokémon GO vám stačí kopa kameňov

 

Legendárni Pokémoni predstavujú v Pokémon GO náročnú výzvu, teda aspoň okrem toho najnovšieho z nich, Moltresa.

To ale neznamená, že ho dokážete poraziť len tak sami. Ak sa ale správne pripravíte, bude súboj s ním oveľa ľahší než s ostatnými legendárnymi Pokémonmi, ktorí boli v Pokémon GO doteraz sprístupnení..

Na porazenie Lugie je potrebných približne 10 hráčov, na Articuna ich bolo potrebných okolo 8. Moltresa ale porážajú oveľa menšie skupinky a to hlavne vďaka kamenným a vodným Pokémonom, ktorí sú proti Moltresovi typovo silní a dajú sa ľahko chytiť. Vo videu nižšie môžete vidieť, ako ho porazila dvojica hráčov, ktorí použili iba Golemov s ich najlepšou sadou útokov: Rock Throw a Stone Edge. Najlepší proti Moltresovi je Omastar s útokmi Rock Throw a Rock Slide, no tí sú oveľa vzácnejší než Golem.

Niežeby bol u nás problém so zháňaním hráčov na legendárne raidy, teda aspoň v Košiciach sa dá na raid ľahko zohnať aj 10 ľudí. Moltres avšak dáva šancu na chytenie legendárky aj slabším a menším skupinkám hráčov. S útokmi Fire Spin a Overheat bude po Omastarovi druhý najlepší counter na Articuna, ak sa niekedy opäť sprístupní v hre, a silný bude aj proti iným ľadovým Pokémonom.

Zdroj: eurogmaer.net

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk