ASUS ZenPad 10: tablet pre bohaté multimediálne zážitky

ASUS ZenPad 10: tablet pre bohaté multimediálne zážitky

 

ASUS zaradil do svojej ponuky nové tablety z radu ZenPad. Inovované modely ZenPad 10 (Z301ML / Z301MFL) zajmú kovovým rámčekom a zadným krytom s reliéfom v podobe tkanej látky. 10,1" modely ponúknu displej až s Full HD rozlíšením, až 3 GB operačnej pamäte, úložisko až 32 GB a tiež 4650mAh batériu s výdržou až 13 hodín pri prehrávaní videa.

Dizajn tabletu ZenPad 10 (Z301ML / Z301MFL) je inšpirovaný súčasnými módnymi trendmi s čistými líniami. Zaujímavosťou je vzor zadného krytu imitujúci vzhľad tkanej látky kombinovaný s lešteným kovovým rámom, čo mu dodáva jedinečný vzhľad. Vďaka ergonomicky zaobleným hranám padne ZenPad 10 pohodlne do ruky.

Tablet s operačným systémom Android 7 Nougat je určený pre každodennú konzumáciu online obsahu, ako sú webové stránky, videá alebo sociálne siete. K tomu je vybavený Wi-Fi pripojením a tiež slotom na microSIM kartu, prostredníctvom ktorej sa pripojíte do mobilných 3G a 4G sietí s rýchlym internetom. Rovnako zdatne zvládne aj mobilné hry zásluhou štvorjadrového procesora MediaTek 8735. Batéria s kapacitou 4650mAh zaručuje až 13 hodín prehrávania videa. Vo výbave nechýba moderný obojstranný port USB Typu C (USB-C), ktorý poskytuje jednoduché a pohodlné pripojenie aj nabíjanie.

ASUS ZenPad 10 je vybavený 10,1" IPS displejom s rozlíšením Full HD (Z301MFL) alebo HD (Z301ML) s technológiami ASUS Tru2Life a ASUS TruVivid pre pokročilé spracovanie obrazu. Technológia ASUS Tru2Life analyzuje každý pixel v obraze pred jeho zobrazením a vykonáva úpravy kontrastu a ostrosti pre zvýšenie dynamického rozsahu a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. ASUS TruVivid zlepšuje čistotu farieb a jas displeja.

Na stranách tabletu sa nachádzajú dva predné stereofónne reproduktory, ktoré vďaka svojej polohe ponúkajú užívateľovi kvalitné zvukové zážitky pri sledovaní videa, počúvaní hudby alebo hraní hier. Vďaka podpore technológie DTS-HD Premium Sound poskytuje ZenPad 10 verný zvuk s akýmikoľvek médiami pomocou kódovania DTS-HD a premieňa stereofónny zvuk na virtuálny priestorový zvuk. Počúvanie hudby alebo sledovanie filmov so zapojenými slúchadlami spríjemňuje podpora technológie DTS Headphone: X, ktorá ponúka virtuálny 7.1-kanálový priestorový zvuk.

Technické parametre:

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk