Prichádzajú nové špeciálne Moto G5S a Moto G5S Plus

Prichádzajú nové špeciálne Moto G5S a Moto G5S Plus

Lenovo dnes prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Motorola Mobility predstavilo špeciálnu edíciu Moto G5S a Moto G5S Plus.

Motorola v sebe stelesňuje rýchle inovácie, aby dokázala zákazníkom vždy poskytnúť tie najlepšie funkcie. Línia Moto G bola vždy zameraná na to, ako využiť najnovšie technológie z prémiových telefónov a sprístupniť ich všetkým. Práve preto sme smartfóny Moto G vylepšili ešte viac a predstavujeme Moto G5S a Moto G5S Plus. Vychádzajúc z modelov Moto G5 a Moto G5 Plus, tieto dve zariadenia ponúkajú niekoľko vylepšení v oblastiach, ktoré sú pre používateľov najdôležitejšie.

Moto G5S: Viac kovu. Viac batérie. Vyrobené pre „viac“

Moto G5S je inteligentný a rýchly telefón, ktorý je postavený na koncepte typu „viac“. Zmeny sa začínajú už pri celokovovom unibody dizajne vytvorenom z jedného kusu kvalitného hliníka, ktorý nie je len krásny, ale aj silnejší než kedykoľvek predtým. S Moto G5S máte slobodu. Vďaka batérii s kapacitou 3000 mAh s celodennou výdržou nemusíte byť stále pripojení na sieti. Nabite si batériu bez zdržiavania pomocou nabíjania TurboPowerTM na 5 hodín používania iba za 15 minút.

Špeciálna edícia Moto G5S je vybavená 16 MPx fotoaparátom s technológiou Phase Detection Autofocus (PDAF). Táto technológia rýchleho zaostrovania znamená, že sa už nemusíte obávať o nezachytenie perfektnej fotografie. Jednoducho môžete zhotovovať hromadné selfies vďaka 5 MPx širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom, takže budete dobre vyzerať cez deň aj v noci.

Nemusíte utratiť veľa peňazí za kvalitný displej na svetovej úrovni. Moto G5S prináša ohromujúci zážitok v rozlíšení 1080p na živom 5,2“ Full HD displeji. S osemjadrovým procesorom s taktom 1,4 GHz a podporou 4G pripojenia môžete hladko spúšťať obľúbené aplikácie, pozerať videá bez sekania a surfovať na webe vysokou rýchlosťou. Na Moto G5S môžete tiež urobiť viac s odtlačkom prsta, či už ide o odomknutie telefónu, jednoduchú navigáciu medzi obrazovkami alebo platbu mobilom. Moto G5S rovnako ponúka aj najnovšie Moto Experiences, ako napríklad Nočný displej alebo Rýchla odpoveď. Prezrite si tieto exkluzívne funkcie cez aplikáciu Moto.

Moto G5S Plus: Zaostrite. Popustite uzdu svojej kreativite

Pre tých, ktorí chcú z Moto G dostať to najlepšie, je určená špeciálna edícia Moto G5S Plus s ešte lepšími funkciami, ako duálny fotoaparát, s ktorým môžete urobiť viac, a ktorý bol doteraz dostupný len v prémiových smartfónoch. Duálny 13 MPx zadný fotoaparát, v kombinácii so špeciálnym softvérom na vylepšovanie fotografií, vám s vašimi zábermi umožní urobiť viac. Režim selektívneho zaostrovania vám umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce portrétové fotografie pridaním efektu rozmazaného pozadia. Bavte sa skúšaním selektívneho sfarbenia do bielej a čiernej farby, prípadne vyskúšajte zmenu pozadia, ktorá vašim fotkám pridá úplne nový vzhľad. A ak ste unavený z rovnakých starých selfies, 8 MPx širokouhlá predná kamera na Moto G5S Plus prichádza s LED bleskom a novým panoramatickým režimom, aby ste mohli zachytiť ešte viac.

Moto G5S Plus je dostupný vo veľkosti a v dizajne, ktorý by ste očakávali len pri prémiových zariadeniach. Je vybavený impozantným celokovovým unibody dizajnom a 5,5" Full HD displejom, ktorý je ideálny pre sledovanie filmov na cestách. Moto G5S Plus sa taktiež môže pochváliť bleskovo rýchlym osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon s taktom
2,0 GHz, výkonnými grafickými funkciami a podporou 4G LTE, takže môžete spúšťať vaše aplikácie bez spomalenia.

Fungujte od rána do večera s batériou s kapacitou 3000 mAh, ktorá v sebe ukrýva dostatok energie na to, aby vás pohodlne preniesla cez celý deň. Navyše, vďaka rýchlej nabíjačke TurboPower si batériu nabijete na 6 hodín používania už za 15 minút. Čítačka odtlačkov prstov na Moto G5S Plus zvládne všetko, cez odomykanie smartfónu až po platby mobilom. Tiež sme uľahčili používanie Moto G5S Plus vďaka Nočnému displeju a Rýchlej odpovedi, dvom novým Moto Experiences, ktoré sú súčasťou unikátnej kolekcie užitočných softvérových vylepšení.

S novou špeciálnou edíciou Moto G5S a Moto G5S Plus opäť prinášame prémiové funkcie dostupné pre všetkých.

  • Nový model Moto G5S je vo verzii 3 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Fine Gold za 249 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
  • Nový model Moto G5S Plus je vo verzii 4 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Blush Gold za 319 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.
Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk