Novinka na trhu 5,5" smartfónov: Maxcom MS 553 LTE

Novinka na trhu 5,5" smartfónov: Maxcom MS 553 LTE

 

Pútavý a štýlový vzhľad, ktorý ukrýva najnovšiu mobilnú technológiu, za skvelú cenu.

Rozhodujete sa múdro a neradi zbytočne míňate na veci, ktoré nevyužívate? Ak nechcete investovať veľa peňazí do svojho mobilného telefónu, no napriek tomu očakávate kvalitnú výbavu a dobrý výkon, potom je Maxcom MS 553 LTE tá správna voľba.

Veľká obrazovka s rozmermi 5,5 palca, rozlíšením 1280 x 720 a IPS displejom, umožňuje užívateľom bezproblémové písanie a čítanie správ a emailov, či prehliadanie fotografií a čítanie novín. Na displeji s uhlopriečkou takmer 14 centimetrov vidíte naozaj všetko a máte pocit ako keby ste čítali z knihy.  Čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane smartfónu nie len že uľahčuje prácu s telefónom ale aj zvyšuje jeho bezpečnosť.  Maxcom MS 553 LTE je vybavený 13 Mpix zadnou kamerou, s ktorou dokážete zachytiť kvalitné fotografie o veľkosti až 1,5 m x 1 m a 5 Mpix prednou kamerou určenou na autoportréty o veľkosti 90 x 60 cm. 16 GB pamäť je v tejto kategórií smartfónov štandard a ak by vám niekedy v budúcnosti prestala táto pamäť stačiť, viete si ju jednoducho rozšíriť o mikroSD kartu s kapacitou až 64 GB, alebo viete využívať ktorýkoľvek z bezplatných internetových úložísk ako je Disk Google alebo Dropbox. Pomocou najrýchlejšej 4G – LTE technológie pripojenia máte prístup k fotkám na webových úložiskách ako keby ste ich mali priamo vo vašom smartfóne.

Štvorjadrový procesor v kombinácii s 2 GB RAM s prehľadom postačí na každodennú prácu, čítanie emailov a správ alebo fotenie a prezeranie fotografií. 3300 mAh batéria je dostatočne silná na to aby ste vedeli používať váš smartfón MS553 LTE celý deň.  V telefóne je nainštalovaný vylepšený operačný systém Android vo verzii 7.0, v ktorom nájdete veľa užitočných aplikácií a zariadení. Maxcom MS553 LTE je výborný telefón s dobrým a veľkým displejom za cenu, ktorá je naozaj výhodná – 139,95 Euro s DPH. Tento telefón je vhodný pre praktických užívateľov, ktorí ho využijú najmä na čítanie emailov, fotografovanie, čítanie správ a telefonovanie. Napriek tomu, že Maxcom nepatrí k prémiovým značkám, už niekoľko rokov na Slovensku ponúka kvalitné zariadenia za rozumnú cenu, ktoré sú určené pre racionálnych užívateľov.

Zdroj: Maxcom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk