V tejto mobilnej hre sa dostanete na piknik s vašimi obľúbenými slovami

V tejto mobilnej hre sa dostanete na piknik s vašimi obľúbenými slovami

Mobilná hra v ktorej hádate slová si podmanila celý internet.

Mobilné hry sa veľmi veľa krát stanú obľúbené z ničoho nič. Stačí jeden dobrý nápad, ako to bolo napríklad pri Flappy Bird, či Angry Birdz. S jednoduchým, no za to zaujímavým princípom prišla mladá spoločnosť APNAX Games, ktorá má naviac sídlo v Českej republike. Ich hra sa volá Word Snack, no mnohí z vás ju istotne poznajú pod názvom Piknik Slovo. V tejto hre hádate určité slová, na ktoré vopred dostanete určité písmenká a počet písmen, ktoré má dané slovo obsahovať. Ide teda o zaujímavý a naviac veľmi príťažlivý koncept pre každú vekovú kategóriu. Čo však poteší nejedného slovenského hráča mobilných hier je to, že hra obsahuje Slovenčinu a teda aj slovenské slová.

Je hra Piknik zadarmo?

Piknik Slovo je k dispozícií úplne zadarmo pre platformy Android a iOS, no obsahuje mikrotransakcie a reklamy, čo môže odradiť niektorých hráčov. Samozrejme, ak ste šikovní, hra sa dá veľmi jednoducho hrať aj bez spomínaných mikrotransakcií. Naviac, vďaka videoreklamám si môžete hernú menu zarobiť iba ich pozeraním.

 Ak vás tento koncept hry zaujal a hľadáte o niečo prepracovanejšiu hru, no nevadí vám Angličtina, určite sa poobzerajte po hre WORDS with Friends 2 z dielne známej spoločnosti Zynga (Android iOS).

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk