Lenovo aj v novom roku prináša nové doplnky Moto Mods

Lenovo aj v novom roku prináša nové doplnky Moto Mods

 

Lenovo si je vedomé, že aktuálne ako jediný výrobca disponuje použiteľným systémom doplnkov pre smartfóny a nemieni zaspať na vavrínoch. Dôkazom je Accelerator program, ktorý pomáha vývojárom tretej strany s návrhom nových doplnkov. Práve vďaka tomuto programu vznikli dva nové doplnky, o ktorých sa dozviete viac v článku.

Lenovo Vital Moto Mod

Tento doplnok je vybavený na meranie tepu srdca, dychovej frekvencie, kyslíkového pulzu, telesnej teploty a po prvýkrát aj s presným meraním systolického a diastolického tlaku z vášho prsta. Ide o ideálny doplnok pre každého, kto sa zaujíma o svoje zdravie.

Livermorium Slider Keyboard Moto Mod

Hlavný víťaz prvej súťaže Transform the Smartphone Challenge s Indiegogo, Livermorium Keyboard Moto Mod, vám prináša plnohodnotnú QWERTY vysúvaciu klávesnicu s panelom, ktorý možno v prípade potreby nakloniť o 60 stupňov. Tento Moto Mod oceníte najmä vtedy, keď obrazovka nedokáže dostatočne rýchlo reagovať na vaše písanie, takže sa môžete vrátiť späť do doby klávesníc.

Pokiaľ vás tieto doplnky nezaujali, kompletný zoznam doplnkov Moto Mods nájdete v aplikácii Moto Z Market dostupnej v obchode Play.

Zdroj: Lenovo

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk