Do Pokémon GO sa vracia legendárny Ho-Oh

Do Pokémon GO sa vracia legendárny Ho-Oh

Ak ste si mysleli, že Pokémon GO je dávno zabudnutá hra, opak je pravdou.

Hra už možno neláme rebríčky v počte hráčov, stále má ale svojich fanúšikov. Čiastočne za to môže neustála podpora a vývoj hry a dôkazom je silná komunita, ktorá okolo hry vyrástla. 

Jedným z cieľov Pokémon trénerov je chytiť ich všetkých. To ale môže byť mierne problematické, keď príde rad na legendárnych Pokémonov. Tí sú v Pokémon GO dostupní iba počas špeciálnych udalostí alebo v rámci krátkeho časového obdobia. Ho-Oh bol na tom rovnako. Prvýkrát sa v hre objavil koncom novembra. Ak ste ale počas zimného obdobia nechodili po vonku s mobilom v ruke, iba márne by ste sa snažili chytiť tohto legendárneho vtáka. Našťastie ale prichádza ďalšia možnosť.

Ho-Oh sa objavuje náhodne v Pokémon telocvičniach, teda Gymoch. Popri ňom je možné teraz chytiť aj Latiasa a Latios. Treba sa ale poponáhľať, Ho-Oh totiž odletí mimo dosah trénerov už 7. júna.

Ak patríte k Pokémon GO hráčom, zoznám Discord serverov pre komunity jednotlivých miest, napríklad pre Košice a Braitslavu, môžete nájsť na webe The Silph Road.

Zdroj: vg247.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk