Paladins Strike a problémy so zámorským dodávateľom

Paladins Strike a problémy so zámorským dodávateľom

 

Mobilná videohra Paladins Strike obsahuje pozadie z Overwatch.

Nedávno vydaná Free-to-play strieľačka Paladins sa nikdy nevyhla porovnávaniu s Overwatch, dokonca ani vo fáze vývoja tejto videohry. Paladins taktiež obsahuje rytiera, ktorý má ako schopnosť energetický štít a bradatého trpaslíka, ktorý dokáže postaviť streleckú vežu. Hi-Rez Studios samozrejme odmieta postoj, že Paladins iba kopíruje Overwatch. Všetko sa to však zamotalo ešte viac s mobilnou videohrou Paladins Strike.

Paladins Strike totiž obsahuje pozadie, ktoré patrí tvorcom videohry Overwatch. Ide o pozadie, kde sa nachádza Lijiang Tower. Tento obrázok prezentuje nový skin pre šampióna menom Lex. Hi-Rez dokonca prezentovali túto predlohu aj cez twitter účet s názvom Paladins: The Game, ktorá dokazuje totožnosť s pozadím z Overwatch. Obrázky si môžete porovnať nižšie. Spomínaná predloha bola dodaná vierohodnou partnerskou firmou so zámoria a tým pádom neprešla vnútornou kontrolou v Hi-Rez.

Oficiálny obrázok z Overwatch

Paladins Strike obrazovka pri načítaní

Manažér Paladins Alex Cantatore sa vyjadril nasledovne: "Mrzí nás, že náš dodávateľ pre Paladins Strike, využil predlohu z inej videohry pre náš Covert Ops Lex skin. Táto predloha bola doručená predtým vierohodným dodávateľom a tým pádom neprešla cez plnú vnútornú kontrolu v Hi-Rez štúdiu."

O tomto probléme sa dočítate viac aj na Reddite, kde nájdete aj obrázok pozadia z Paladins Strike, ktorý pre zmenu patrí tvorcom videohry Heroes of the Storm. 

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk