HTC spustilo predobjednávky HTC U12+ vo farbe Flame Red

HTC spustilo predobjednávky HTC U12+ vo farbe Flame Red

Vínový chrbát smartfónu s Liquid Surface povrchom odráža svoje okolie a v závislosti na uhle pohľadu mení svoju farbu až do odtieňov zlatej.

Okrem unikátnych farebných variantov sa HTC U12+ pýši aj najlepším duálnym fotoaparátom, čo potvrdzuje uznávaný rebríček DxO Mark, v ktorého teste dosiahol 103 bodov. Duálny fotoaparát sa nachádza aj na čelnej strane, kde zaisťuje rýchle odomknutiu smartfónu tvárou aj realistický bokeh efekt. Nechýba jedinečná funkcia Edge Sense 2, umožňujúca pohodlné ovládanie smartfónu tlačením bokov a špičkové audio. Vylepšenia sa dočkali reproduktori HTC BoomSound aj technológia Sonic Zoom, jej štyri mikrofóny teraz umožňujú zvukové priblíženie aj bez použitia obrazového zoomu. V balení nechýbajú slúchadlá HTC USonic s aktívnym potlačením okolitého hluku a schopnosťou automaticky prispôsobiť zvuk sluchu používateľa.


 
HTC U12+ môžete predobjednať v obchode HTC.com od 23.5.2018 za cenu € 799. Členovia HTC Clubu navyše získajú možnosť využiť 10% zľavy a novinku tak získať za € 719.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk